Home

Zostań Dawcą


Co godzinę ktoś w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od niespokrewnionego Dawcy. Ty też możesz pomóc! Zarejestruj się jako potencjalny Dawca krwiotwórczych komórek macierzystych i uratuj komuś życie!
Zostań Dawcą Dowiedz się więcej

OTWÓRZ USTA, POBIERZ WYMAZ, ZOSTAŃ DAWCĄ!


W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę. Ta choroba może dotknąć każdego. Na szczęście, każdy też może pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Właśnie dlatego potrzebujemy Ciebie!
Zarejestruj się! Dowiedz się więcej...
TWOJE DANE KONTAKTOWE ULEGŁY ZMIANIE? Zaktualizuj je tutaj.
Twoje dane są dla nas ważne. Przejdź do aktualizacji.
Aktualizacja
ZAPRASZAMY NA NASZ BLOG dkms.natemat.pl
Na blogu poruszamy tematy ważne dla nas i dla chorych na raka krwi.
Czytaj blog

Wygraj z nami wyścig o życie!


Tegoroczny Tour De Pologne, który staruje 3 sierpnia w Gdańsku to wydarzenie, które jak nigdy dotąd przysłuży się zdrowiu. Bo choć każdy sport jest dla zdrowia, to tym razem ten wyjątkowy wyścig kolarski pokaże, że liczy się zdrowie nie tylko startujących. Organizatorzy wyścigu wspólnie z Fundacją DKMS Polska będą promować ideę dawstwa szpiku i komórek macierzystych, zachęcając uczestników i kibiców do rejestracji w bazie potencjalnych Dawców.
Dowiedz się więcej Zarejestruj się

"Dawca to jest taka osoba, która chce pomóc innym wyzdrowieć"

Julka K. Wygrała z białaczką

Julka K. Wygrała z białaczką


"Dawca to jest taka osoba, która chce pomóc innym wyzdrowieć, która nie myśli tylko o sobie i o tym co ją otacza, ale o innych ludziach"
Zarejestruj się Przeczytaj więcej

Trzy historie, niby zupełnie różne, a jednak łączą się ze sobą. Każda z nich opowiada o walce o życie!

Paulina i Rafał - rodzice 3-letniego Tobiasza, 34-letnia Natasza oraz 10-letnia Julia. Każda z tych osób musiała stoczyć walkę z nowotworem krwi. Niestety Tobiaszka nie a już z nami. Choroba była silniejsza. Natasza i Julia wygrały z białaczką dzięki Dawcom, którzy bezinteresownie postanowili oddać cząstkę siebie, aby ratować innych.
Zobacz więcej...
Go 4 DKMS! Wejdź i poznaj historię Dawców i Pacjentów z całego świata!
Wejdź i poznaj historię Dawców i Pacjentów z całego świata!
Czytaj więcej...