Home

Pomóż Gabrysi i innym


Gabrysia ma 9 lat i w 2012 roku zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Leczenie przebiegało pomyślnie, jednak niedawno okazało się, że choroba wróciła. Jedynym ratunkiem dla Gabrysi jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i komórek macierzystych - być może ty Ty uratujesz komuś życie!
Zostań Dawcą Kalendarz Dni Dawcy

Spotkanie "genetycznych bliźniaków"


Dnia 12 lutego 2015 roku miało miejsce kolejne spotkanie „bliźniaków genetycznych”, któremu towarzyszyły ogromne emocje: radość, szczęście, wzruszenie, wdzięczność za uratowane życie. Poznaj historię Daniela - Pacjenta oraz Piotra - Dawcy, dzięki któremu Daniel dziś może cieszyć się życiem.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przyłącz się do walki z rakiem krwi!

Wpisz w formularzu PIT numer KRS 0000 318 602 lub pobierz bezpłatny program do rozliczania podatku.

Wpisz w formularzu PIT numer KRS 0000 318 602 lub pobierz bezpłatny program do rozliczania podatku.


Dzięki Twojemu wsparciu będziemy w stanie zarejestrować i przebadać jeszcze większą liczbę potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych, a tym samym dać więcej szans na nowe życie Pacjentom na całym świecie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POBIERZ PIT 2014

5 milionowy Dawca w bazach DKMS!


W sobotę 24 stycznia 2015 roku podczas Dnia Dawcy Szpiku w Warszawie zarejestrowaliśmy 5 000 000 Dawcę we wszystkich bazach DKMS!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OTWÓRZ USTA, POBIERZ WYMAZ, ZOSTAŃ DAWCĄ!


W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę. Ta choroba może dotknąć każdego. Na szczęście, każdy też może pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Właśnie dlatego potrzebujemy Ciebie!
Zarejestruj się! Dowiedz się więcej...

Zostań Dawcą


Co godzinę ktoś w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od niespokrewnionego Dawcy. Ty też możesz pomóc! Zarejestruj się jako potencjalny Dawca krwiotwórczych komórek macierzystych i uratuj komuś życie!
Zostań Dawcą Dowiedz się więcej
TWOJE DANE KONTAKTOWE ULEGŁY ZMIANIE? Zaktualizuj je tutaj.
Twoje dane są dla nas ważne. Przejdź do aktualizacji.
Aktualizacja
ZAPRASZAMY NA NASZ BLOG dkms.natemat.pl
Na blogu poruszamy tematy ważne dla nas i dla chorych na raka krwi.
Czytaj blog

"Dawca to jest taka osoba, która chce pomóc innym wyzdrowieć."

Julka K. Wygrała z białaczką

Julka K. Wygrała z białaczką


"Dawca to jest taka osoba, która chce pomóc innym wyzdrowieć, która nie myśli tylko o sobie i o tym co ją otacza, ale o innych ludziach."
Zarejestruj się Przeczytaj więcej

Trzy historie, niby zupełnie różne, a jednak łączą się ze sobą. Każda z nich opowiada o walce o życie!

Paulina i Rafał - rodzice 3-letniego Tobiasza, 34-letnia Natasza oraz 10-letnia Julia. Każda z tych osób musiała stoczyć walkę z nowotworem krwi. Niestety Tobiaszka nie a już z nami. Choroba była silniejsza. Natasza i Julia wygrały z białaczką dzięki Dawcom, którzy bezinteresownie postanowili oddać cząstkę siebie, aby ratować innych.
Zobacz więcej...
Go 4 DKMS! Wejdź i poznaj historię Dawców i Pacjentów z całego świata!
Wejdź i poznaj historię Dawców i Pacjentów z całego świata!
Czytaj więcej...