O Fundacji DKMS

Dołącz do naszego zespołu!

Realizując misję naszej Fundacji ratujemy chorych na nowotwory krwi. Praca w Fundacji DKMS pozwala na doświadczanie cudów każdego dnia. Obojętnie czy masz bogaty życiorys zawodowy, czy zbierasz pierwsze doświadczenia sprawdź - może teraz szukamy właśnie Ciebie?

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021

To ludzie determinują nasze działania i znajdują się w ich centrum: Pacjenci, Dawcy, Wolontariusze oraz członkowie naszego zespołu. Każdy Pacjent jest najcenniejszą osobą na świecie. Szukamy igły w stogu siana, gdyż każdy Pacjent zasługuje na drugą szansę na życie.

Dawcy są prawdziwymi bohaterami. Ratują życie ludziom, których nawet nie znają. Członkowie naszego Zespołu są naszym najcenniejszym kapitałem. Ich empatia, energia i poświęcenie sprawiają, że cuda zdarzają się każdego dnia.

Nasza kultura pracy

Status quo nie daje nam satysfakcji. Podejmujemy działania, aby niemożliwe stało się możliwe. Nie chodzimy na skróty. Troszczymy się o naszych Pacjentów oraz Dawców i traktujemy ich z szacunkiem. Pozostajemy wierni naszym marzeniom. Powierzone zasoby wykorzystujemy odpowiedzialnie. Pracujemy efektywnie, aby mieć fundusze, żeby uratować tyle osób, ile jest możliwe. Kieruje nami zdrowy rozsądek. Komunikujemy się w prosty i zrozumiały sposób.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Human Resources
Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.