O Fundacji DKMS

Dołącz do naszego zespołu!

Realizując misję naszej Fundacji ratujemy chorych na nowotwory krwi. Praca w Fundacji DKMS pozwala na doświadczanie cudów każdego dnia. Obojętnie czy masz bogaty życiorys zawodowy, czy zbierasz pierwsze doświadczenia sprawdź - może teraz szukamy właśnie Ciebie?

20.04.2022

To ludzie determinują nasze działania i znajdują się w ich centrum: Pacjenci, Dawcy, Wolontariusze oraz członkowie naszego zespołu. Każdy Pacjent jest najcenniejszą osobą na świecie. Szukamy igły w stogu siana, gdyż każdy Pacjent zasługuje na drugą szansę na życie.

Dawcy są prawdziwymi bohaterami. Ratują życie ludziom, których nawet nie znają. Członkowie naszego Zespołu są naszym najcenniejszym kapitałem. Ich empatia, energia i poświęcenie sprawiają, że cuda zdarzają się każdego dnia.

Nasza kultura pracy

Status quo nie daje nam satysfakcji. Podejmujemy działania, aby niemożliwe stało się możliwe. Nie chodzimy na skróty. Troszczymy się o naszych Pacjentów oraz Dawców i traktujemy ich z szacunkiem. Pozostajemy wierni naszym marzeniom. Powierzone zasoby wykorzystujemy odpowiedzialnie. Pracujemy efektywnie, aby mieć fundusze, żeby uratować tyle osób, ile jest możliwe. Kieruje nami zdrowy rozsądek. Komunikujemy się w prosty i zrozumiały sposób.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym.
Human Resources

Dowiedz się więcej o procesie rejestracji i wymaganiach wobec Dawców szpiku. Sprawdź, czy możesz zostać Dawcą i podarować komuś drugą szansę na życie!