Akcja
22.04.2022

Razem dla Adriana!

Adrian

Mam na imię Adrian, mam 22 lata. Właśnie zacząłem pisać nowy, nieoczekiwany rozdział w historii swojego życia, przeplatany bólem i lękiem o to, czy jutro nadejdzie.

Proszę zostań super bohaterem i podaruj mi szansę na życie! Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Wiesz, jak to jest, gdy nagle świat wywraca Ci się do góry nogami, a codzienność zmienia się w niezliczoną ilość badań, leków i … bezsilności? Gdy normalne życie zmienia się w szpitalną rzeczywistość?

Zanim znalazłem się w szpitalu wszystko wyglądało zwyczajnie. Mieszkałem z rodzicami, pracowałem, spotykałem się ze znajomymi, spędzałem czas z moją dziewczyną Natalią, a moją pasją były wycieczki górskie oraz samochody.

Adrian Jurek
Adrian

Wszystko zaczęło się w styczniu od objawów grypowych, bólu mięśni, omdlenia. Bardzo szybko znalazłem się na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i przeszedłem szereg badań. Dzień później zapadła diagnoza – ostra białaczka limfoblastyczna. Od tego momentu jestem poddawany chemioterapii i prawdopodobnie będzie koniczne przeszczepienie szpiku od Dawcy nie spokrewnionego.

Pamiętaj, lek masz w sobie!

Więc zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Być może to właśnie dzięki Tobie wrócę do normalnego życia i swoich pasji. Być może to Ty staniesz się SUPER bohaterem mojej historii.

Poświęcenie Twoich 10 minut to krok do uratowania czyjegoś życia. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.