Akcja
28.11.2023

Trzeci raz zachorowałam na raka. Potrzebuję Ciebie, aby wyzdrowieć!

Po raz pierwszy na włóknienie szpiku zachorowałam w 2015 roku, wtedy Dawcą dla mnie był mój brat.

Na wiele lat miałam spokój, jednak choroba nie dała o sobie zapomnieć. W 2021 r. musiałam przejść operacje wycięcia raka płaskonabłonkowego, a w tym roku po raz kolejny dało o sobie znać włóknienie szpiku. Mój szpik działa tylko w 10%, mój brat tym razem nie może być moim Dawcą, więc potrzebuję Twojej pomocy!
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!
28.11.2023

Dotychczas wiodłam normalne i spokojne życie otoczona przyjaciółmi. Pracowałam, opiekowałam się rodziną i spotykałam się z przyjaciółmi.

24 lata temu wyszłam za mąż, za wspaniałego człowieka. Później urodził się mój syn. To były najpiękniejsze dni mojego życia – tak myślałam do niedawna.

Niestety znów zachorowałam na nowotwór krwi, pomóc mi może tylko Dawca szpiku. Walczę o kolejny najpiękniejszy dzień mojego życia – znalezienie Dawcy i ostateczne pokonanie choroby.

Nie wygram tej walki bez Ciebie!

7 lat temu, gdy usłyszałam diagnozę po raz pierwszy moim Dawcą okazał się być mój brat. To rzadkie, ponieważ tylko 25% Pacjentów znajduje Dawcę w rodzinie - byłam szczęściarą.

Teraz mam nawrót choroby, jednak mój brat tym razem nie może mi pomóc. Potrzebny jest Dawca niespokrewniony, ale dotychczas nie dało się w bazie znaleźć zgodnego Dawcy.

Może to właśnie Ty jesteś ratunkiem dla mnie lub dla innych Pacjentów?

Sprawdź! Zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS i zostań potencjalnym Dawcą szpiku!


Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

MASZ PYTANIE?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.