Akcja
19.02.2021

Kasper kontra białaczka – bitwa o zdrowie!

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.

Kasper kontra białaczka – bitwa o zdrowie!

Prosimy z całego serca o pomoc. Kasperek się nie podda, my też nie możemy! Szukamy zgodnego Dawcy szpiku.

Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny i zostań Dawcą szpiku

Walczymy o Kasperka!

Rozpoczęliśmy wojnę z najgroźniejszym przeciwnikiem jakim jest ostra białaczka limfoblastyczna. Dlatego prosimy z całego serca o pomoc. Poświęć kilka minut, sprawdź czy możesz zostać potencjalnym dawcą i zamów pakiet rejestracyjny do domu. Kasperek się nie podda, my też nie możemy! Wierzymy, że raz na zawsze pokonamy potwora, a Kasperek będzie mógł wrócić do domu, gdzie czeka na niego braciszek i cała rodzina. Prosimy, dołącz do bazy. – apelują rodzice Kasperka.

Nie tak miało to wszystko wyglądać! Przed Kasperkiem całe życie, wszystkie plany, marzenia, szkoła, praca, a w przyszłości dorosłe życie…Kasperek wraz z rodziną mieszka pod Wadowicami, ma 5 lat i od 1,5 roku dzielnie walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Jakiś czas temu wydawało się, że wszystko idzie ku dobremu, jednak wcale tak nie było. Przyszedł grudzień 2020 r. Czas wyjątkowy dla każdego z nas. Listy do Mikołaja, prezenty, przygotowanie do Świąt, powitanie Nowego Roku i...czar prysnął.

Tuż po Mikołaju, Kasper zaczął się źle czuć. Diagnoza po raz kolejny przewróciła życie całej rodziny do góry nogami. Okazało się, że to jest to, czego się najbardziej wszyscy obawiali - nawrót choroby. Od razu przystąpiono do chemioterapii. Tym razem dużo mocniejsza, bardzo agresywna. Lekarze nie pozostawiają złudzeń. Będzie potrzebny przeszczep szpiku. Niestety w najbliższej rodzinie nie ma zgodnego Dawcy.

Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Tylko On może uratować mu życie. Jeśli chciałbyś dołączyć do wojska Kasperka, toczącego kolejną bitwę z tą okrutną chorobą zarejestruj się, jako Dawca szpiku, być może to właśnie Ty będziesz w stanie uratować Kasperka.

Chcę zostać dawcą
Kasper Bąk
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.