Akcja
15.03.2021

Czas ucieka - pomóż nam uratować Liliannę!

Liliana Powierża

Lilianna od wielu miesięcy dzielnie walczy z białaczką. Jej malutkie ciało jest polem nieustającej walki pomiędzy bardzo ciężką chemioterapią a komórkami nowotworowymi. Niestety tę bitwę przegrywa, a czasu jest coraz mniej. Tylko „bliźniak genetyczny” Lilianny ma w sobie lek, który może Ją ocalić! Zarejestruj się! Może to właśnie Ty jesteś bohaterem, który uratuje życie Lilianny!

Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Telefon cały czas milczy. Rodzice codziennie czekają na pojawienie się tej jednej wiadomości - jest Dawca! Pomóż tej malutkiej dziewczynce i jej rodzicom zakończyć ciężki proces leczenia i wielomiesięczny pobyt w szpitalu. Daj im nadzieję na powrót do normalności. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Jak to się zaczęło ?

Do szpitala trafiliśmy dokładnie 3 dni przed pierwszymi urodzinami Lilianny. Tego samego dnia w nocy usłyszałam wstępną diagnozę- białaczka . Lila w swoje urodziny przeszła badanie rezonansem magnetycznym i rozpoczęła się walka o życie naszego aniołka!

Lila nigdy nie była nawet przeziębiona, nie miała kataru, kaszlu, infekcji... ta diagnoza była dla nas szokiem!

Lilianna Powierża
Lilianna Powierża
Pierwsze lata życia każdego dziecka powinny być wypełnione beztroską, zabawą i radością z poznawania świata. U Nas wygląda to zupełnie inaczej. Naszym drugim domem jest Odział Onkologii w szpitalu dziecięcym, z którego wyszliśmy tylko raz na 8 dni do domu. Dziecięca radość Lilki przeplatana jest bólem i trudami leczenia.

Mimo tego Nasza córeczka pomaga nam jak tylko może! Jest małym-wielkim bohaterem. W szpitalu, gdzie znajdujemy się od 5 miesięcy, codziennie dzielnie znosi wszelkie etapy leczenia. To ogromnie pomaga przetrwać każdy kolejny dzień. Widząc jej uśmiech, nic więcej nie jest w stanie nas złamać!
Walczymy, aby Lila wróciła do pełni zdrowia. Pomóż Nam! Zarejestruj się, proszę i daj szansę Naszej córeczce na powrót do zdrowia!
Zamów pakiet już teraz, a w przeciągu 2 dni zostanie wysłany do Ciebie. Liczy się każda chwila, aby uratować Liliannę!

Człowiek może liczyć nie tylko na siebie i bliskich, ale także na siłę i chęć pomocy innych ludzi!  Zarejestruj się, proszę i daj szansę naszej córeczce na powrót do zdrowia!
Rejestruję się i pomagam!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Prosimy, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Masz pytania związane z tą akcją?
Marek Wybraniec
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.