Akcja
15.03.2021

Pomóż Liliannie wygrać z białaczką.

Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny i zostań Dawcą.

Trzy bloki ciężkiej chemioterapii to najbliższa przyszłość Naszej małej córeczki. Co będzie dalej? Prawdopodobnie przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Być może od Ciebie?

Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Jak to się zaczęło ?

Do szpitala trafiliśmy dokładnie 3 dni przed pierwszymi urodzinami Lilianny. Tego samego dnia w nocy usłyszałam wstępną diagnozę- białaczka . Lila w swoje urodziny przeszła badanie rezonansem magnetycznym i rozpoczęła się walka o życie naszego aniołka!

Lila nigdy nie była nawet przeziębiona, nie miała kataru, kaszlu, infekcji... ta diagnoza była dla nas szokiem!

Pierwsze lata życia każdego dziecka powinny być wypełnione beztroską, zabawą i radością z poznawania świata. U Nas wygląda to zupełnie inaczej. Naszym drugim domem jest Odział Onkologii w szpitalu dziecięcym, z którego wyszliśmy tylko raz na 8 dni do domu. Dziecięca radość Lilki przeplatana jest bólem i trudami leczenia.

Mimo tego Nasza córeczka pomaga nam jak tylko może! Jest małym-wielkim bohaterem. W szpitalu, gdzie znajdujemy się od 5 miesięcy, codziennie dzielnie znosi wszelkie etapy leczenia. To ogromnie pomaga przetrwać każdy kolejny dzień. Widząc jej uśmiech, nic więcej nie jest w stanie nas złamać!
Walczymy, aby Lila wróciła do pełni zdrowia. Pomóż Nam! Zarejestruj się, proszę i daj szansę Naszej córeczce na powrót do zdrowia!
Zamów pakiet już teraz, a w przeciągu 2 dni zostanie wysłany do Ciebie. Liczy się każda chwila! Aby uratować Liliannę.

Zarejestruj się już dziś jako potencjalny Dawca szpiku!

Lilianna jest obecnie poddawana chemioterapii na poziomie wysokiego ryzyka. Dalszy plan leczenia to zakończenie 3 bloków chemioterapii trwających każdy z nich po 6 dni . Jeżeli stan naszej córeczki nie ulegnie poprawie, Lila będzie prawdopodobnie potrzebować przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego.

Człowiek może liczyć nie tylko na siebie i bliskich, ale także na siłę i chęć pomocy innych ludzi!  Zarejestruj się, proszę i daj szansę naszej córeczce na powrót do zdrowia!

Rejestruję się i pomagam!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Prosimy, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Masz pytania związane z tą akcją?

Marek Wybraniec
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Wspieraj naszą misję!

Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.