Akcja
24.03.2024

Uratuj życie Wioletty!

Wioletta Łokaj-Wojtasik Fundacja DKMS

W 2018 roku zdiagnozowano u mnie złośliwego raka piersi. Gdy doszło do remisji, na początku tego roku zaczęłam się źle czuć. Przede mną nowy przeciwnik - nowotwór szpiku.

Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mi życie i podarujesz powrót do rodziny. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Od ponad 30 lat moje życie związane jest z Wrocławiem. Mam cudownego 24-letniego syna Filipa i wspaniałego męża Remigiusza z którym jesteśmy małżeństwem od dwóch lat. Pracuję już prawie 30 lat w zawodzie pielęgniarki i traktuję to jako moją pasję

W 2018 roku po raz pierwszy zatrzymał mi się świat i dowiedziałam się, że mam nowotwór piersi. Byłam leczona chemioterapią i doszło do remisji.

Na początku tego roku dowiedziałam się, że mam nowotwór szpiku i potrzebuję Dawcy Szpiku, aby wrócić do zdrowia.

Kocham morze, zawsze lubiłam podróżować, poznawać nowe miejsca, kraje, ich zwyczaje i potrawy. Uwielbiam piec i gotować. Od chwili zachorowania, czyli od 6 lat nie jestem w stanie tego kontynuować. Choroba całkowicie zdominowała moje życie.

Teraz skupiam się głównie na czytaniu książek, spacerach.

Wioletta

Największą nadzieję daje mi myśl, że szybko znajdzie się dawca i będę mogła znowu normalnie żyć. Najwięcej sił daje mi wsparcie moich bliskich i przyjaciół, oraz myśl, że po przeszczepie będę mogła zobaczyć jak mój syn skończy studia i może w przyszłości znajdzie lek na raka.

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?
Masz pytanie?
Patrycja Krajewska
Patrycja Krajewska
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.