Akcja
17.03.2022

Dobro powraca!

Kinga Kajfasz

Mam na imię Kinga, mieszkam w Małopolsce. W moim małym miejscu na ziemi, wsi Witanowice. Całe życie wierzyłam w jedną maksymę. Dobro powraca!

Zostań moim bohaterem i podaruj mi szansę na nowe życie. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Od zawsze wkładałam całą siebie we wszystko, co robiłam i zawsze starałam się zrobić jak najwięcej dla innych. W moim życiu nie było miejsca dla nudy i lenistwa.

Z dzisiejszej perspektywy widzę, że spędzałam zbyt wiele czasu w pracy. W końcu każdy z nas myśli, że ma go tak wiele… Bywa jednak inaczej.

Czytasz moją historię, ponieważ zachorowałam na nowotwór krwi. Diagnoza była dla mnie szokiem. Byłam przecież silną kobietą, która nigdy nie chorowała! Moje dotychczasowe pobyty w szpitalu były związane jedynie z przyjściem na świat moich dzieci.

Urodziłam czwórkę wspaniałych istot.

Ola, Maja, Klara i Jaś - To dla nich walczę z białaczką. W tych trudnych dla mnie chwilach i czasie wspierają mnie mój mąż Adam, brat Tomek z rodziną, rodzice, rodzina i znajomi ludzie bliscy mego serca.

Kiedy zachorowałam zrozumiałam, że zbyt mało czasu spędzaliśmy razem. Wiem, że kiedy znajdzie się mój bliźniak genetyczny, a ja dostanę drugą szansę, to wraz z Adamem zmienimy wiele w naszym życiu.

Kinga i rodzina

Potrzebuje jednak Ciebie, aby tego dokonać. Szanse na to, że to właśnie Ty jesteś moim bliźniakiem genetycznym są co najmniej takie, jak 1 do 20 000. Ale są! Jeśli podejmiesz dziś decyzję i zamówisz pakiet rejestracyjny moje szanse na powrót do zdrowia zwiększą się! Jeśli przekonasz swoich bliskich do rejestracji, dasz mi kolejne.

Dlatego potrzebuję Cię i dziękuję Ci za to, że Ty również wierzysz w moją maksymę.
Pomóż mi i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Dobro powraca! Wierzę, że dzięki Tobie moje życie powróci do normalności. Wierzę, że będę mogła cieszyć się każdym dniem z moją rodziną.

Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Pobierz materiały:

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.