Akcja
09.06.2022

Pomóż Dominikowi wrócić do domu!

Dominik

4-letni Dominik zamiast bawić się w piaskownicy, jeździć na rowerku i chodzić na basen, dzielnie walczy w szpitalu z chorobą.

Aby ją pokonać, potrzebuje pomocy swojego „bliźniaka genetycznego”, którym może jesteś właśnie Ty? Pomóż Mu w tej nierównej walce – zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Nasz Domiś w lipcu skończy 4 latka. A my nigdy nie przypuszczaliśmy, że z tej okazji najbardziej na świecie będziemy życzyć jemu i sobie, aby znalazł się jego bliźniak genetyczny.

Ciężka anemia aplastyczna szpiku – przecież do niedawna nawet nie wiedzieliśmy co to znaczy. A dziś to dla nas słowa, które zburzyły nasz świat i spokój. To choroba, która podstępnie weszła do naszego życia. Nasz synek śmieje się, układa klocki, rysuje, ogląda bajki i jest bardzo dzielny. Patrząc na niego nadal nie mogę uwierzyć, że jest tak ciężko chory. Widzę jednak jak bardzo brakuje mu kolegów, zabaw w piaskownicy, jazdy na rowerku i wyjść na basen. Wiem jak bardzo nie chce kolejnych pobytów w szpitalu.

Możesz zrobić coś dobrego – uratować komuś życie!

Możesz pomóc Dominikowi pokonać chorobę i dać nam najpiękniejszy prezent na jego urodziny. Wystarczy, że zarejestrujesz się w bazie Fundacji DKMS!

Pomóż Dominikowi i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Dziękuję Ci!

Kasia, mama Dominika

Kasia i Dominik
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Więcej informacji o rejestracji.

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie! W ten sposób również pomagasz!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.