Akcja
10.08.2021

Przyłącz się do drużyny Przemka i zostań Dawcą!

Przemysław Dunaj
Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.

Przemek, jak każdy sportowiec, wie jak ważna jest gra zespołowa! Zwłaszcza teraz, gdy zachorował i okazało się, że prawdopodobnie potrzebuje przeszczepienia komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego. Chcesz dołączyć do jego drużyny i pomóc?

Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Przemek to mąż i tata trójki wspaniałych dzieci. Mieszkają w Białogardzie i zawsze prowadzili bardzo aktywne życie. Zawodowo Przemek w dużej mierze związany jest ze sportem – pracuje jako trener i instruktor lekkoatletyki oraz kulturystyki. Jego dzień zaczyna się o 4.30. Poświęca go na pracę oraz sport. Przede wszystkim jednak stara się znaleźć czas dla rodziny.

Przemek Dunaj

W czerwcu tego roku życie Przemka diametralnie się zmieniło. Salę treningową zamienił na salę szpitalną oddziału hematologii. A wszystko przez diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna. W jego codzienność wpisały się kolejne badania i chemioterapie.

Przemek Dunaj

„Informację o diagnozie przyjąłem na przysłowiową klatę. Zawsze byłem fighterem, dlatego i tym razem, po chwili zdezorientowania wziąłem się w garść. Tak, wiem, że mogę umrzeć. ALE NIE MUSZĘ! NIE CHCĘ! WIĘC WALCZĘ!

W mojej drużynie obecnie brakuje mojego Dawcy. Szukamy go. Możesz się nim okazać właśnie Ty. Ale żebyśmy się o tym dowiedzieli, musisz się zarejestrować w bazie Fundacji DKMS!” – mówi Przemek.
Zamów pakiet rejestracyjny i zostań Dawcą

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Prosimy, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Masz pytania związane z tą akcją?
Anna Dorsz
Koordynator ds.Rekrutacji Dawców
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.