Akcja
08.12.2021

Mamo, nie bój się…

Hubert Furmaniak

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Mam na imię Hubert i mam 6 lat…

„Mamo, nie bój się. Dam sobie radę, bo mam Was.”

Tak powiedziałem mamie i tacie, jak pan doktor powiedział, że mam ciężki niedobór odporności. Nie wiem co to znaczy, ale nie mogę chodzić do szkoły, na basen, ciągle przyjmuję leki. Nie mogę bawić się z dziećmi, jeść słodyczy. Muszę być na diecie i dbać o siebie, bo inaczej mogę zachorować jeszcze bardziej.

Hubert

Bardzo tęsknię za kolegami i koleżankami ze szkoły.

Jak dorosnę i wyzdrowieję, to będę żołnierzem tak, jak mój tata. Teraz najbardziej lubię się przytulać i rozmawiać o miłych rzeczach.

Hubert Furmaniak

Pan doktor powiedział, że będę potrzebował przeszczepienia komórek macierzystych od innej osoby, aby móc dalej żyć. Takich komórek nie ma mama ani tata. Może to właśnie Ty je masz? Bardzo łatwo to sprawdzić! Wystarczy, że zarejestrujesz się w bazie Fundacji DKMS.

Dla Ciebie to tylko chwila, ale dla mnie i Innych chorych dzieci to może być całe życie.

Nie czekaj, działaj!

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Prosimy, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Masz pytania związane z tą akcją?
Leszek Lewandowski
Koordynator ds.Rekrutacji Dawców
Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.