Akcja
12.07.2022

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!

Justyna

Cześć. Mam na imię Justyna. Całe życie wierzyłam w jedną maksymę: Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”. Po tym, jak zachorowałam na nowotwór krwi, dalej w nią wierzę!

Zostań moim bohaterem i podaruj mi szansę na nowe życie. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Mam 41 lat i kocham życie! Słucham Coldplay, Imagine Dragons, U2 i Queen. Każdą wolną chwilę spędzam w ruchu. Czy to na rowerze czy na rolkach. Uwielbiam podróże i czas spędzony z moją córką. Czy wspomniałam Ci już o gotowaniu? Kocham nowe smaki i zaskakujące dania, to one dodają kolorów naszej codzienności.

Kiedy usłyszałam diagnozę: nowotwór złośliwy szpiku kostnego, nie załamałam się. To nie w moim stylu. Jestem wesołą i pełną życia kobietą, gotową na nowe przygody i wyzwania. Spotykam się ze znajomymi i przyjaciółmi, tak jak było to przed chorobą. Oczywiście przewartościowałam priorytety: teraz marzę najmocniej, aby znalazł się mój bliźniak genetyczny, a z cała reszta poradzę sobie sama.

Justyna
Wiesz, że możesz mi pomóc?

Lekarze zakwalifikowali mnie do zabiegu przeszczepienia szpiku. To coś, jak wymiana zepsutego silnika w mechanizmie, jakim jest ludzkie ciało. Problem jest tylko taki, że na rynku nie ma części zamiennej, która jest odpowiednia dla mnie...

Potrzebuję więc Ciebie! Mój wirtualny przyjacielu, przyjaciółko.

Rejestrując się jako potencjalny Dawca szpiku, możesz pomóc mi lub innym chorym czekającym na tą jedną najważniejszą wiadomość: Jest Dawca!

Nie bój się zostać czyimś bohaterem/bohaterką.

Ważne jest, aby zrobić pierwszy krok, nawet malutki, który może uratować bezcenny dar jakim jest ludzkie życie.

To jak? Przekonałam Cię?

Dziękuję Ci za Twój czas i chęć pomocy! Dziękuję Ci za rejestrację w bazie Fundacji DKMS.

Justyna
Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.