Akcja
30.03.2021

KUBA WALCZY Z BIAŁACZKĄ. PRZYŁĄCZ SIĘ DO JEGO DRUŻYNY

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.

KAINOS

Aktualizacja: Kuba z powodzeniem przeszedł leczenie chemioterapią. Jego wyniki znacznie się poprawiły i może wrócić do domu i pracy. Wciąż jednak apeluje o rejestrację jako potencjalny Dawca szpiku dla wszystkich Pacjentów, których poznał w czasie leczenia w Klinice.

Kainos przeciw białaczce!

Kuba w październiku usłyszał diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku dla wszystkich chorych na nowotwory krwi.

Zamów pakiet rejestracyjny i zostań Dawcą szpiku

„Wielu z Was zna mnie osobiście, jeżeli jednak nie mieliśmy okazji się poznać - jestem Kuba. Pracuję w Kainos trzy lata, z czego większość tego czasu jako data engineer. Moja praca to niekończące się projekty. Na przełomie września i października 2020 roku życie zapisało mnie do najcięższego projektu z jakim przyszło mi się do tej pory mierzyć. Zaczęło się od gwałtownego spadku sił, gorączki i silnego bólu kości i bioder. W ciągu zaledwie dwóch tygodni od wystąpienia tych objawów lekarze zdiagnozowali u mnie ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Jakub Rączka

Kuba pracuje w firmie Kainos od trzech lat jako data engineer. W październiku dowiedział się, że choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Od tego czasu home office zamienił na szpitalną salę, a kainosowe pay day drinki na chemię.

Zachęcam Cię do rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku. Nawet jeżeli nie pomożesz koledze z biura, to być może ktoś inny czeka właśnie na przeszczep i uratujesz czyjeś życie.” – Kuba

Chcę pomóc i zostać Dawcą!

NA CZYM POLEGA REJESTRACJA?


Wspieraj naszą misję!

Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.