Akcja
10.01.2021

Pomóż Kornelii wrócić do córeczki

Kornelia Rudnik

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Mam na imię Kornelia i pochodzę z Morąga w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Mam śliczną 2,5 letnią córeczkę i kochającego partnera, którzy czekają na mnie, aż do nich wrócę. Ale nie mogę tego zrobić, bo jestem od paru miesięcy sama w szpitalu. Bardzo za nimi tęsknię, tak jak za całą moją rodziną.

Kornelia
We wrześniu zeszłego roku zachorowałam na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Od tego czasu moje życie bardzo się zmieniło. Obecnie jestem poddawana chemioterapii, przebywam w szpitalu i tylko 6 dni spędziłam w domu. Zawsze myślałam, że takie rzeczy mnie nie dotyczą, bo przecież byłam zdrowa, prowadziłam normalne życie…takie życie jak Twoje i wielu innych osób.

Kornelia Rudnik

Niestety w Polsce co 40 minut ktoś słyszy taką diagnozę jak ja. Abym mogła nadal żyć, będę potrzebowała przeszczepienia komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Aby znaleźć taką osobę wystarczy zarejestrować się w bazie Fundacji DKMS, wypełnić formularz rejestracyjny, pobrać wymaz z wewnętrznej strony policzka i już. Dla Ciebie to tylko chwila, ale dla mnie i innych chorych to może być całe życie. Nie czekaj, działaj!

Przyłącz się i pomóż spełnić jedyne marzenie Kornelii, jakim jest - powrót do domu.

Zarejestruj się w bazie potencjalnych Dawców szpiku. Tylko tyle i aż tyle! Tak po prostu z dobrego serca i troski o innych. Być może spełnisz czyjeś marzenie o powrocie do domu i bliskich.

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Prosimy, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Masz pytania związane z tą akcją?
Leszek Lewandowski
Koordynator ds.Rekrutacji Dawców
Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.