Akcja
04.02.2022

Tata i rak

Krzysztof Duha

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Zastanów się jaki jest Twój najszczęśliwszy dzień w życiu…

Gdybyś miał wskazać jeden moment, taki najpiękniejszy, który zapamiętasz na zawsze. To co by to było?

Ja bez zawahania wskazałbym na dzień, w którym urodziła się moja córeczka - Kinga. Na zawsze zapamiętam, kiedy po wielu godzinach wyczekiwania, wreszcie po raz pierwszy ją zobaczyłem. Przepełniła mnie ogromna radość i wzruszenie. To był moment, w którym ta maleńka istota stała się dla mnie całym światem.

Krzysiek i córeczka

Od jej narodzin, czyli już od 4 lat, razem z moją narzeczoną – Karoliną jesteśmy szczęśliwymi, spełnionymi rodzicami. Wiedziemy spokojne, normalne życie w Słupsku. Uwielbiamy razem spędzać czas, mamy przy tym mnóstwo zabawy! Ja sam lubię biegać i jeździć na rolkach. Ostatnio odkryłem swoją nową pasję, jaką jest rysowanie.

Bardzo chciałbym, by ta historia skończyła się zdaniem: Jesteśmy szczęśliwi i wiedziemy normalne, spokojne życie. Niestety, dalszy jej ciąg pisze ze mną nowotwór.

Od ponad dwóch lat choruję na chłoniaka Hodgkina. Jest to podstępna, przewlekła choroba, która odbiera mi siły. Przez nią musiałem zrezygnować z intensywnych ćwiczeń i biegów na długie dystanse, które bardzo lubię. Boję się, że moja choroba zabierze mi dużo więcej. Że przez nią nie zobaczę, jak dorasta nasza córeczka.

Krzysiek i Karolina
Marzę o tym, by wyzdrowieć i wrócić do pełni sił. Wreszcie, wyjechać na wakacje gdzieś bardzo daleko, z dala od choroby i strachu o przyszłość. Chcę obudzić się zdrowy i przytulić moją córeczkę.

Jest szansa, że moje marzenia się spełnią, a ja wrócę do normalnego życia. Tą szansą jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Być może od Ciebie!

Zarejestruj się proszę jako potencjalny Dawca szpiku i podaruj mi, oraz mojej rodzinie przyszłość.

Dziękuję Ci,

Krzysiek

Pomóż Krzyśkowi wrócić do rodziny!

Poświęcenie Twoich 10 minut to krok do uratowania czyjegoś życia. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

ZAREJESTRUJ ZNAJOMYCH I RODZINĘ!

Chcesz zarejestrować swoich bliskich i znajomych jako potencjalnych Dawców szpiku? Nic prostszego – zamów tzw. „Zestaw na 5”! Koordynator akcji wyśle do Ciebie paczkę z 10 pakietami do rejestracji Twoich bliskich.

Zestaw na 5!

Wyślij e-maila, w którym podaj swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki oraz numer telefonu. Skompletujemy dla Ciebie paczkę i zadzwonimy, aby przekazać wszystkie informacje. Rozdaj pakiety do samodzielnej rejestracji swoim bliskim i znajomym. Każdy ma za zadanie wypełnić formularz, pobrać wymaz i całość z powrotem oddać w Twoje ręce. Kiedy zbierzesz wypełnione pakiety rejestracyjne zamówimy do Ciebie kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy ją do nas, abyśmy mogli zakończyć rejestrację wszystkich osób.

Zamów Zestaw na 5!
Kamila Wesoła
Koordynator ds.Rekrutacji Dawców / DR Coordinator
Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.