Akcja
10.08.2022

Bohater szuka Bohatera!

Ksawery Kleina

Bohater to człowiek odznaczający się męstwem, odwagą, ofiarnością i wyjątkowymi zasługami wobec innych. DLA NAS BOHATEREM JEST NASZ SYN KSAWERY.

Po diagnozie jaką usłyszeliśmy – białaczka – chcemy być wsparciem dla syna, chcemy walczyć razem z nim. Ty też możesz dołączyć do tej walki. Zostań bohaterem Ksawerego i innych Pacjentów i podaruj im szansę na nowe życie. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Dwa miesiące temu dowiedzieliśmy się, że Ksawery choruje na białaczkę. Od tego czasu zadziwia nas swoją siłą, odwagą, mądrością i chęcią pomagania innym. Wielokrotnie widzimy na jego twarzy ból i cierpienie. Jednak, mimo że sam zmaga się z trudami leczenia, a jego dzieciństwo zostało zamknięte w szpitalnej sali, nie opuszcza go wiara w powrót do normalności. Ma tylko 12 lat, a swoją mądrością i dobrym sercem przewyższa niejednego dorosłego.

Nigdy nie zapomnimy, gdy powiedział, że jeśli umrze, to chciałby, abyśmy oddali jego organy do przeszczepienia.

Choć sam walczy o życie, myśli o innych. To zdanie pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

Ksawery

Bohater też czasem potrzebuje pomocy innego bohatera. Ksawery wciąż szuka swojego bohatera – dawcy szpiku, który może uratować mu życie. Może będziesz nim Ty? Chcesz to sprawdzić? Zacznij od rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku!

Zawalcz z nami o naszego Syna! Przed nim całe życie!

Ania i Tomek, rodzice Ksawerego

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.