Akcja
14.11.2022

Mały Leoś chce żyć!

Leon

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Leoś urodził się w grudniu 2021 roku. Do tej pory był bardzo energicznym i pełnym życia dzieckiem. Podczas letnich wakacji jego rodzice Maria i Grzegorz zauważyli, że Leoś jest inny niż zwykle. Długo spał, był blady, a na jego nóżkach pojawiły się wybroczyny. Te sygnały spowodowały, że rodzice Leosia zgłosili się do lekarza.

Niestety wiadomość była druzgocąca… ostra białaczka limfoblastyczna.

Ten niespełna roczny maluch przebywa w szpitalu i walczy o życie. By żyć potrzebuje przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie! Nie tak powinien wyglądać dziecięcy świat.

Dlatego nie zwlekaj i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku. Daj Leosiowi szansę na normalne życie!
Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.