Akcja
11.08.2022

Chciałem pomagać, a teraz sam potrzebuję pomocy!

Michał

Mam na imię Michał i mam 40 lat. Urodziłem się i wychowałem w Pruszkowie. Mam wspaniałą żonę Monikę oraz dwoje dzieci.

Po diagnozie jaką była białaczka wiem, że żeby wyzdrowieć potrzebuje przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Zostań moim bohaterem i podaruj mi szansę na nowe życie. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Dotychczas moje życie było spokojne i poukładane – dom – praca – dom oraz realizacja mniejszych i większych marzeń. Kilka lat temu zarejestrowałem się jako potencjalny Dawca szpiku. Nie do wiary, ale telefon, że mogę komuś uratować życie otrzymałem leżąc już na szpitalnym łóżku. Czasem jednak życie jest bardzo przewrotne. 1 lipca zamknąłem za sobą drzwi domu, by otworzyć drzwi szpitalnego oddziału.

Zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową

Czy mam jeszcze jakieś marzenia? Chciałbym cieszyć się życiem. Chciałbym pokazać dzieciom świat i wprowadzić je w dorosłe życie. Niby nic wielkiego. Jednak patrząc z perspektywy dzisiejszego, szpitalnego dnia, te małe, zwykłe rzeczy stają się moimi największymi marzeniami. Chcę wrócić do domu ZDROWY i przytulić moją rodzinę.

Michał i rodzina

Przede mną wiele miesięcy leczenia w szpitalnych murach i przeszczep szpiku. Niestety moja siostra nie jest „zgodna”, więc potrzebuję znaleźć mojego „genetycznego bliźniaka” – osobę, która podaruje mi życie. Być może to Ciebie szukam? Poświęć swoje 10 minut, zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku! Daj szansę mi i Innym chorym oczekującym na nowe życie!

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.