Akcja
30.11.2023

Zostań Dawcą dla Mikołaja!

Mikołaj Okolus

Podaruj zdrowie Mikołajowi i innym Pacjentom.

Poszukiwania Dawcy dla naszego synka trwają już kilka miesięcy. Mieliśmy już jednego zgodnego Dawcę, byliśmy przygotowani do przeszczepienia, jednak ta osoba została wykluczona i poszukiwania zaczynają się od nowa. Daj szansę na wyzdrowienie Mikołajowi – zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku kostnego lub przekaż darowiznę na rzecz pokrycia kosztów rejestracji.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!
30.11.2023

Mikołaj w styczniu skończył trzy latka! To rezolutny chłopak, który wniósł w nasze życie wiele radości. Zawsze pogodny i uśmiechnięty. Dostarczył nam, rodzicom, dużo szczęścia w naszym życiu.

Miki jest wielkim fanem dinozaurów. Jego największym marzeniem jest by pojechać do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie i zobaczyć szkielety prawdziwych dinozaurów.

Ze zdrowiem naszego synka zawsze było coś nie tak, pomimo wizyt u wielu lekarzy dopiero niedawno udało nam się usłyszeć diagnozę – przewlekła choroba ziarniakowa. Już teraz wiemy, że do wyzdrowienia Mikołaj potrzebuje niespokrewnionego Dawcy szpiku.

Na początku stycznia dostaliśmy ten długo wyczekiwany telefon – JEST DAWCA! Zaczęły się więc przygotowania do przeszczepienia szpiku, jednak na kilka dni przed datą zero dawca został wykluczony!

Poszukiwania zgodnego Dawcy zaczęły się od nowa. Potrzebny jest nowy „bliźniak genetyczny”, który może naszemu synkowi podarować najpiękniejszy dar – szansę na wyzdrowienie.

Zrób to! Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku kostnego!

To nic nie kosztuje, a dobro zawsze wraca!


Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Chcesz zorganizować Dzień Dawcy Szpiku dla Mikołaja?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

MASZ PYTANIE?
Natalia Banasik
Natalia Banasik
Starszy Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.