Akcja
06.09.2021

Razem dla Moniki!

Pierwszą rzeczą, którą zrobiłam, gdy dowiedziałam się o swojej chorobie było obcięcie włosów. „I tak bym je straciła.” – pomyślałam. A skoro pomimo mojej choroby miałam możliwość pomóc komuś innemu, to obcięcie włosów było dla mnie oczywistą i naturalną sprawą.

Ale od początku… Aktualnie jestem „mamą” trójki kotów oraz świeżo upieczoną żoną. To był cudowny czas. Przed nami wiele planów i marzeń do zrealizowania. Zawsze śmiało sięgam po swoje marzenia. Trenowałam wioślarstwo, w którym osiągałam bardzo dobre wyniki, potem studiowałam w Miami. Wróciłam do Europy i zatrzymałam się w Niemczech… na chwilę, która trwa do dzisiaj.

Wakacje w tym roku spędziliśmy nad polskim morzem. To wtedy pojawił się ból kości, przez który miałam problemy z chodzeniem. Gdy zaczęłam mieć problemy z oddychaniem, zgłosiłam się do szpitala. Po wielu badaniach usłyszałam diagnozę, na którą nie byłam gotowa - ostra białaczka limfoblastyczna typu B. Przede mną najważniejsza walka – walka o zdrowie. Bo to, że wyzdrowieję, to jedyna opcja, jaką zakładamy. Jestem silną i waleczną osobą. Wiem, że poradzę sobie z chorobą i ją pokonam.

Jednak, by mogło się tak stać, potrzebuję Twojej pomocy. A pomóc możesz w bardzo łatwy sposób! Wystarczy, że zarejestrujesz się jako potencjalny Dawca szpiku. Być może to właśnie Ty pomożesz mi lub innemu Pacjentowi odzyskać zdrowie i wrócić do normalnego, szczęśliwego życia.

Monika i Inni liczą na Twoją pomoc!

Przede mną najważniejsza walka – walka o zdrowie. Bo to, że wyzdrowieję, to jedyna opcja, jaką zakładamy. Jestem silną i waleczną osobą. Wiem, że poradzę sobie z chorobą i ją pokonam.

Masz pytania związane z tą akcją?

Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.
Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.