Akcja
13.01.2022

Pomóż Nince wrócić do domu!

Nina Maślanka

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!


Mam na imię Ninka i mam 6 miesięcy. Razem z mamą, tatą oraz moim 14-letnim bratem i 8-letnią siostrą mieszkamy w Staniewie, małej miejscowości w gminie Koźmin Wielkopolski.

Gdy przyszłam na świat, był to najszczęśliwszy dzień dla mojej rodziny. Niestety radość nie trwała długo. Po zaledwie 4 miesiącach zdiagnozowano u mnie białaczkę. Musiałam pożegnać dom, który zaczęłam dopiero co poznawać. Bardzo za wszystkimi tęsknie, choć nie mięliśmy zbyt wiele czasu, żeby się poznać.

Nina
Od tej pory jestem z mamusią w szpitalu. Mama jest bardzo dzielna. Wiem, że się o mnie martwi, ale tego w ogóle nie pokazuje. Dlatego uśmiechem maskuję ból, który odczuwam. Dzięki temu jest nam łatwiej.

„Ninka, aby wyzdrowieć i wrócić do domu potrzebuje przeszczepienia komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Niestety do dnia dzisiejszego nie ma takiej osoby. Szukamy jej wśród wszystkich ludzi w Polsce. Może to właśnie TY jesteś tą osobą. Wystarczy, że się zarejestrujesz w bazie Fundacji DKMS. Dla Ciebie to tylko chwila, tyle co przeczytanie tej historii, ale dla Ninki i Innych chorych dzieci, to może być całe życie!” – Kamil Stachowicz, Koordynator ds. Rekrutacji Dawców w Fundacji DKMS.

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

ZAREJESTRUJ ZNAJOMYCH I RODZINĘ!

Chcesz zarejestrować swoich bliskich i znajomych jako potencjalnych Dawców szpiku? Nic prostszego – zamów tzw. „Zestaw na 5”! Koordynator akcji wyśle do Ciebie paczkę z 10 pakietami do rejestracji swoich bliskich.

Zestaw na 5!

Wyślij e-maila, w którym podaj swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki oraz numer telefonu. Skompletujemy dla Ciebie paczkę i zadzwonimy, aby przekazać wszystkie informacje. Rozdaj pakiety do samodzielnej rejestracji swoim bliskim i znajomym. Każdy ma za zadanie wypełnić formularz, pobrać wymaz i całość z powrotem oddać w Twoje ręce. Kiedy zbierzesz wypełnione pakiety rejestracyjne zamówimy do Ciebie kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy ją do nas, abyśmy mogli zakończyć rejestrację wszystkich osób.

Zamów Zestaw na 5!
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców


Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.