Akcja
18.05.2022

Rak nie gra fair!

Oliwia - Rak nie gra fair!

Mam na imię Oliwa i mam 13 lat. Od kiedy tylko pamiętam, całym moim światem były konie i jeździectwo. Nie ważne ile razy spadałam, zawsze wstawałam i walczyłam dalej.

Dziś potrzebuje Twojej pomocnej dłoni. Zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS i pomóż mi z nim wygrać! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Nie lubię raka! On nie gra fair! Kiedy jestem na zawodach, to wiem na co mnie stać. Nigdy nie oszukuję i zawsze daję z siebie 100%. Rak wciąż oszukuje i chce odebrać mi wszystko, co mam.

W zeszłym roku mimo pandemii zdobyłam brązową odznakę jeździecką, gdyby nie choroba, mogłabym ubiegać się o srebrną odznakę, co było moim marzeniem. Teraz jednak jestem w szpitalu. Każdy dzień wygląda tak samo, a ja tęsknię za stadniną i jej zapachem.

Rak nie gra fair!

Moja choroba rozpoczęła się od bolącego gardła. Po tygodniu trafiłam do szpitala. Chwilę później będąc z mamą, usłyszałam diagnozę z ust Pani doktor: ostra białaczka szpikowa.

W jednej chwili zniknęła stajnia, konie i wszystko co kocham. Pojawił się ból kości, brzucha i problemy z jedzeniem… Byłam gotowa walczyć, ale rak gra nie fair! Oszukał chemię, którą przyjmowałam i wiem, że teraz tylko z Tobą mogę go pokonać!

Szanse na to, że to właśnie Ty jesteś moim bliźniakiem genetycznym są co najmniej takie, jak 1 do 20 000. Ale są! Jeśli podejmiesz dziś decyzję i zamówisz pakiet rejestracyjny moje szanse na powrót do zdrowia zwiększą się! Jeśli przekonasz swoich bliskich do rejestracji, dasz mi kolejne!

Zarejestruj się dziś, teraz! Mam coraz mniej czasu, aby pokonać raka!
Pomóż mi i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.