Akcja
21.11.2023

Pomożesz mi?

Mam na imię Patrycja i mieszkam razem z rodziną w Lutomii Górnej. Jestem szczęśliwą mamą, żoną, siostrą i przyjaciółką.

Niestety od dwóch miesięcy całe moje życie to łóżko szpitalne, chemioterapia i ciągłe czekanie na cud- Dawcę, który da mi szansę na powrót do mojego wcześniejszego życia. Zarejestruj się już dziś jako potencjalny Dawca szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mi życie i podarujesz mi powrót do normalności. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Co lubię robić w życiu? Uwielbiam długie rozmowy z córką, szybką jazdę samochodem, muzykę i czas spędzony z siostrą, która ma zawsze mnóstwo pomysłów na nudę. Moim najszczęśliwszym dniem były narodziny mojej córki, a najgorszym był dzień 13 września, kiedy usłyszałam diagnozę- lekooporna ostra białaczka szpikowa.

Najbardziej tęsknię za moim zdrowym życiem, rodziną, zwykłymi zajęciami. Za długimi rozmowami z córką, czasem spędzonym z mężem i za moją cudowna siostrą. Po prostu tęsknię za tym wszystkim, co było, a co zabrała mi choroba.

Największą siłę daje mi rodzina i wspierający przyjaciele. Okazało się, że jest ich sporo. Ogrom sił zawsze mam od siostry Beaty. Gdzie siostra to za mało powiedziane. Jest moją bohaterką, psychologiem i najlepszą przyjaciółką . Natomiast mój mąż zawsze w najcięższych chwilach pozwoli mi wypłakać się na ramieniu. To jest bezcenne....

Proszę, nie czekajcie z rejestracją. To nic Cię nie kosztuje, a możesz uratować moje życie . Proszę, nie bądź obojętny.

Patrycja

Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Pomóż nam znaleźć zgodnego Dawcę dla każdego Pacjenta potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych.
Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.