Akcja
02.03.2021

Pomagam Oldze

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.

Pomóż ratowniczce medycznej Oldze!

Jako Ratownik Medyczny każdego dnia pomagałam ludziom. Teraz to ja potrzebuję pomocy w walce z ostrą białaczką szpikową. Być może to Ty, rejestrując się jako potencjalny Dawcą szpiku, podarujesz mi szansę na życie.

Zamów pakiet rejestracyjny i zostań Dawcą szpiku

Mam na imię Olga. Pozwól, że opowiem Ci swoją historię Mam 41 lat Pochodzę z Trójmiasta i tu też mieszkam. Kocham ludzi, a pomaganie im daje mi ogromną satysfakcję. Dlatego zostałam Ratownikiem Medycznym. Najbardziej w życiu cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Odzwierciedlają to też moje zamiłowania, pasje i dodatkowe zajęcia. Pilot wycieczek, wychowawca kolonijny, ratownik wodny, fotograf – czego to ja w życiu nie robiłam ;) Praca z ludźmi daje mi energię. Dodatkowym powerem jest też moja rodzina i przyjaciele. Mój syn Dustin to moja duma. Narzeczony Karol to miłość mojego życia. Rodzice, rodzeństwo, kuzynostwo, przyjaciele, ukochana babcia – to osoby, z którymi od dziecka byłam bardzo blisko. Nie potrzebujemy pretekstu by się spotkać i śmiać godzinami z opowiadanych historii oraz cieszyć się wspólnym czasem.

23 stycznia 2021r. mój świat stanął w miejscu. Okazało się, że choruję na ostrą białaczkę szpikową.

Zapewne domyślasz, się, że był to dla mnie szok. Okazuje się, że pokonam tego nieprzyjaciela tylko w jeden sposób: poprzez przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie. Nie pozwolę chorobie, żeby cokolwiek u mnie zmieniła. Mam dużo marzeń i liczę, że większość uda mi się zrealizować.

Zaczynam od pierwszego – wygrania z chorobą. Pomożesz mi?

Chcę pomóc i zostać Dawcą!

Wspieraj naszą misję!

Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.