Akcja
16.02.2022

Spadam… i czekam na ratunek!

Tomek Janczak

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Czy masz pasje, które są całym Twoim życiem? Ja mam trzy największe. Jedną jest turystyka górska. W moich rodzinnych stronach o to nie trudno, a do wysokich gór mam przysłowiowy „rzut beretem”. Drugą jest harcerstwo. Przygoda, przyjaciele, odpowiedzialność, pomoc innym – to wszystko dała mi drużyna „Leśni”. Trzecią jest wojsko. Kiedyś będę żołnierzem zawodowym, dziś przygotowuję się do tego w klasie licealnej o profilu wojskowym.

A czy masz marzenie, którego spełnienie da Ci największą radość? Moim takim marzeniem był skok ze spadochronem. Jakiś czas temu je zrealizowałem. To było ekscytujące. Ta adrenalina, te emocje! Ten kontrolowany spadek dający poczucie wolności! Nigdy tego nie zapomnę!

Tomek
Tomek

Od kilku tygodni znów czuję, że spadam. Ale teraz to uczucie nie jest już przyjemne. Teraz jest we mnie strach i obawa o to, co będzie dalej. Na początku lutego usłyszałem diagnozę – ostra białaczka szpikowa.

Bezwiednie spadam… i czekam na ratunek.

Tylko niespokrewniony ze mną Dawca może być moim spadochronem bezpieczeństwa.

Życie człowieka jest największym skarbem i każdy musi zrobić wszystko co w jego mocy, by je ratować. Czy zatem zdecydujesz się mi pomóc?

Tomasz Janczak
Pomóż mi wrócić do zdrowia

Poświęcenie Twoich 10 minut to krok do uratowania czyjegoś życia. Być może mojego!

Dziękuje Ci za Twoją rejestrację!

Tomek

Tomek Janczak
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

ZAREJESTRUJ ZNAJOMYCH I RODZINĘ!

Chcesz zarejestrować swoich bliskich i znajomych jako potencjalnych Dawców szpiku? Nic prostszego – zamów tzw. „Zestaw na 5”! Koordynator akcji wyśle do Ciebie paczkę z 10 pakietami do rejestracji Twoich bliskich.

Zestaw na 5!

Wyślij e-maila, w którym podaj swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki oraz numer telefonu. Skompletujemy dla Ciebie paczkę i zadzwonimy, aby przekazać wszystkie informacje. Rozdaj pakiety do samodzielnej rejestracji swoim bliskim i znajomym. Każdy ma za zadanie wypełnić formularz, pobrać wymaz i całość z powrotem oddać w Twoje ręce. Kiedy zbierzesz wypełnione pakiety rejestracyjne zamówimy do Ciebie kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy ją do nas, abyśmy mogli zakończyć rejestrację wszystkich osób.

Zamów Zestaw na 5!
Anna Dorsz
Koordynator ds.Rekrutacji Dawców
Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.