Akcja
01.01.2021

Razem dla Norberta!

Norbert

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Czy Ty masz jakieś marzenia? Ja boję się marzyć. Do tej pory, ile razy zaczynałem o czymś marzyć choroba wracała i bezlitośnie to skreślała. Dwa lata temu usłyszałem diagnozę - chłoniak Hodgkina. Miałem wrażenie, że ziemia usuwa mi się spod nóg, brakowało mi tchu. Potem pojawiła się myśl, że to koniec. Na raka przecież się umiera... Na koniec pojawił się strach. Ten strach towarzyszy mi do dziś, jednak nie poddaje się i walczę.

Najważniejszymi osobami dla mnie w życiu są trzy wspaniałe kobiety - moja żona, córka i mama.

Norbert

Są moim największym motywatorem, wsparciem, wszystkim co mogło mnie najlepszego spotkać. To one nie pozwalają stracić mi nadziei, że jeszcze będę zdrowy, będę mógł normalnie żyć.

Choroba przewróciła całkowicie moje postrzeganie świata i tego co jest ważne w życiu. Kiedyś dużo pracowałem, szkoliłem ludzi. Po pracy spotykałem się kolegami. Obecnie najbardziej cenię sobie chwile wspólnie spędzone najbliższymi i przyjaciółmi, prace w ogrodzie, jeżdżenie na rowerze, wspólne z córką układanie puzzli.

Chciałbym wyzdrowieć, wrócić do codzienności, do pracy, którą bardzo lubię. Jedynym ratunkiem dla mnie teraz jest przeszczep szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Potrzebuje Twojej pomocy. Zgłoś się proszę jako potencjalny Dawca szpiku. Może ktoś jesteś moim „bliźniakiem genetycznym”? To może Twój szpik uratuje mi życie?

Marzę, aby być zdrowy.  Marzę, aby żyć.
Zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS i daj dodatkową szansę na powrót do zdrowia Norbertowi i Innym chorym, którzy czekają na tę jedną najważniejszą wiadomość…. Jest Dawca!
Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.