Akcja
28.09.2021

Razem dla Oskara!

Oskar Lessnau
Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.

Jaki byłby najszczęśliwszy dzień w Twoim życiu? Dla mnie będzie to dzień, w którym wyzdrowieję. Ale zacznijmy od początku. Cała historia rozpoczęła się w czerwcu 2021 roku od zwykłej infekcji. Skierowano mnie na badania krwi, które nie wyszły zbyt dobrze. Już dwa tygodnie później usłyszałem diagnozę – ostra białaczka szpikowa.

I tak moje normalne życie przeniosło się na szpitalne łóżko, gdzie spędzam pięć tygodni, by na kolejne dwa wrócić do domu. Praca, studia, pasje na chwilę obecną zostały odstawione na bok, teraz najważniejsze jest zdrowie. Kiedy tylko pokonam chorobę, wrócę do górskich wycieczek i jazdy na rowerze.

Marzę, aby je połączyć i pojechać z najbliższymi na wycieczkę rowerową po Bieszczadach. By tego dokonać, potrzebuję Twojego wsparcia!

Oskar

Jeśli byłbym zdrowy, z pewnością sam bym się zarejestrował jako potencjalny Dawca, ponieważ uratowanie czyjegoś życia musi być niesamowitym uczuciem.

Pamiętajmy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą! Dlatego bardzo proszę poświęć te kilka minut, zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i daj szansę na nowe życie nie tylko mi, ale i Innym chorym.

Oskar i Inni liczą na Twoją pomoc! Poświęcenie Twoich 10 minut to krok do uratowania czyjegoś życia. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!
Zamów pakiet rejestracyjny i zostań Dawcą
Masz pytania związane z tą akcją?
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Prosimy, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.