Akcja
16.02.2022

Renata chce żyć!

Renata Szymczak

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Mam na imię Renata. Pochodzę z Maszewa w województwie zachodniopomorskim. Tutaj się urodziłam, wychowywałam, pracowałam i mieszkam tak jak większość moich bliskich.

W marcu 2020 r. zachorowałam na nowotwór krwi i kości…szpiczaka plazmocytowego. Pamiętam moment gdy usłyszałam diagnozę. Byłam wówczas w szpitalu sama z uwagi na pandemię. Moją pierwszą myślą było niedowierzanie, później żal, strach i panika. Zadawałam sobie pytanie dlaczego akurat ja? Przecież prowadziłam zdrowy tryb życia. W Polsce co 40 minut ktoś słyszy taką diagnozę. Tym razem trafiło na mnie.

Renata Szymczak

Obecnie jestem leczona chemioterapią, prawdopodobnie będę potrzebowała przeszczepienia komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy aby móc żyć...

Takim Dawcą możesz być np. TY!

Ale dowiemy się o tym tylko wtedy, gdy zarejestrujesz się w bazie Fundacji DKMS. Zajmie Ci to tyle czasu co przeczytanie tej historii. Nie zwlekaj! Takich jak ja są setki w Polsce. Czekamy na naszych Dawców z nadzieją…chcemy po prostu żyć.

Pomóż Renacie wrócić do zdrowia!

Poświęcenie Twoich 10 minut to krok do uratowania czyjegoś życia. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

ZAREJESTRUJ ZNAJOMYCH I RODZINĘ!

Chcesz zarejestrować swoich bliskich i znajomych jako potencjalnych Dawców szpiku? Nic prostszego – zamów tzw. „Zestaw na 5”! Koordynator akcji wyśle do Ciebie paczkę z 10 pakietami do rejestracji Twoich bliskich.

Zestaw na 5!

Wyślij e-maila, w którym podaj swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki oraz numer telefonu. Skompletujemy dla Ciebie paczkę i zadzwonimy, aby przekazać wszystkie informacje. Rozdaj pakiety do samodzielnej rejestracji swoim bliskim i znajomym. Każdy ma za zadanie wypełnić formularz, pobrać wymaz i całość z powrotem oddać w Twoje ręce. Kiedy zbierzesz wypełnione pakiety rejestracyjne zamówimy do Ciebie kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy ją do nas, abyśmy mogli zakończyć rejestrację wszystkich osób.

Zamów Zestaw na 5!
Leszek Lewandowski
Koordynator ds.Rekrutacji Dawców
Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.