Akcja
11.10.2022

Pomóż mi pokonać raka!

Sylwester Gałecki

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Witaj przyjacielu,

Mam na imię Sylwester i jak zapewne wiesz choruję na raka. Przez ostatnich 30 lat pracowałem i skupiałem się na tym, aby moja rodzina miała wszystko czego potrzebuje. Zmęczenie i ból były moimi nieodłącznymi towarzyszami, więc trochę to trwało zanim objawy, które szpiczak mnogi mi zafundował zaprowadziły mnie pod drzwi lekarza.

Kiedy usłyszałem diagnozę załamałem się. Nie mogłem uwierzyć, że przyjdzie mi walczyć o własne życie.

Ale jak to mówią „Nigdy nie wiesz, jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem, jakie masz.”

Wiem, że będę walczyć z nowotworem i wiem również, że aby go pokonać potrzebuje Twojego wsparcia. Jestem aktualnie poddawany chemioterapii, radioterapii i trwają poszukiwania niespokrewnionego Dawcy, tzw. bliźniaka genetycznego, który pomoże mi wrócić do normalnego życia. Takim Dawcą być może jesteś właśnie Ty!

Życie nauczyło mnie, że nie trzeba jechać na drugi koniec świata, aby zobaczyć coś wyjątkowego. Te małe i te duże cuda, zdarzają się codziennie obok nas. Teraz potrzebuje jednego z nich, niespokrewniego Dawcy, który zdecyduje się zarejestrować w bazie Fundacji DKMS.

Będę Ci bardzo wdzięczny jeśli zamówisz dziś pakiet rejestracyjny! Być może pomożesz mi lub innemu pacjentowi potrzebującemu przeszczepienia.

Bądź czyimś bohaterem, podziel się malutką cząstką siebie i daj wielką nadzieję na lepsze jutro!
Zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS i daj dodatkową szansę na powrót do zdrowia Sylwestrowi i Innych chorym, którzy czekają na tę jedną najważniejszą wiadomość…. Jest Dawca!
Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.