Akcja
02.11.2022

Razem dla Szymona!

Szymon Kotyczka

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Ostra białaczka szpikowa: takiej diagnozy nie chce usłyszeć żaden rodzić. Kiedy w lipcu 2022 roku z ust lekarzy padły te słowa nie mogliśmy uwierzyć, że dzieje się to naprawdę.

Po kolejnych badaniach naszego syna nastąpiła zmiana diagnozy i dowiedzieliśmy się, że Szymon cierpi na inny nowotwór układu krwiotwórczego – zespół mielodysplastyczny. Od tego dnia walczymy razem z Szymkiem o powrót do zdrowia.

Treningi piłkarskie, szkoła i zabawy z przyjaciółmi pozostają jedynie w sferze marzeń naszego syna. Ale jesteśmy pewni, że te marzenia się spełnią.

Szymon, aby wyzdrowieć potrzebuje pomocnej ręki, która uratuje jego życie. Kto może mu ją podać?

Każda zdrowa i pełnoletnia osoba, która zarejestruje się jako potencjalny dawca szpiku! Tylko tyle i aż tyle potrzeba, aby nasz syn wrócił do normalności.

Lekarze podkreślają, że ratunkiem dla Szymka jest przeszczep szpiku. A jedynym lekiem, który może go uratować są komórki krwiotwórcze, które odbudują układ krwionośny naszego syna. Możesz pomóc Szymonowi i Innym, którzy czekają na tę jedną najważniejszą wiadomość: jest dawca!

Zarejestruj się już dziś w bazie Fundacji DKMS i bądź dla siebie i innych bohaterem.

Być może to właśnie dzięki Tobie nasz syn będzie mógł dalej kibicować Robertowi Lewandowskiemu, rozwinie swoją pasję gry na gitarze i wróci do przyjaciół w szkole.

Dziękujemy za rejestrację.

Patrycja i Marcin

Rodzice Szymona

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.