Akcja
03.02.2022

Aurelia walczy o brata!

Tymek Hero

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Jestem Aurelia i opowiem Wam dziś o moim młodszym braciszku Tymku. Mieszkamy w Suwałkach, a kiedyś mieszkaliśmy w Gołdapi. Tymek ma 5 lat. Jest bardzo mądry i bardzo go kocham. Kiedyś ciągle bawiliśmy się na podwórku. A teraz nie możemy. Bo Tymek zachorował. Ma nowotwór krwi. Nie wiem do końca co to, ponieważ sama jestem jeszcze mała. Ale widzę, jak wszyscy są zmartwieni i sama też bardzo się martwię.

Tymek i siostra

Tymek często jest w szpitalu i wtedy bardzo za nim tęsknię. A jak jest już w domu, to nie może wychodzić na podwórko. Więc bawimy się w domu: rysujemy kredkami, uczymy się literek, robimy z krzeseł i koca bazę. Tymek udaje wtedy, że jest żołnierzem. Jak dorośnie to będzie prawdziwym.

Muszę Wam powiedzieć, że już jest bardzo dzielny i jest moim bohaterem

Tymek niedawno został starszym bratem. Jednak, żeby poznać naszego braciszka musi wyzdrowieć. Wszyscy bardzo chcemy mu pomóc. Niestety moja krew nie pasuje do jego. Może Twoja będzie lepsza? Proszę, zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku i pomóż mojemu braciszkowi!

Tymon
Pomóż Tymonowi wrócić do domu!

Poświęcenie Twoich 10 minut to krok do uratowania czyjegoś życia. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

ZAREJESTRUJ ZNAJOMYCH I RODZINĘ!

Chcesz zarejestrować swoich bliskich i znajomych jako potencjalnych Dawców szpiku? Nic prostszego – zamów tzw. „Zestaw na 5”! Koordynator akcji wyśle do Ciebie paczkę z 10 pakietami do rejestracji Twoich bliskich.

Zestaw na 5!

Wyślij e-maila, w którym podaj swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki oraz numer telefonu. Skompletujemy dla Ciebie paczkę i zadzwonimy, aby przekazać wszystkie informacje. Rozdaj pakiety do samodzielnej rejestracji swoim bliskim i znajomym. Każdy ma za zadanie wypełnić formularz, pobrać wymaz i całość z powrotem oddać w Twoje ręce. Kiedy zbierzesz wypełnione pakiety rejestracyjne zamówimy do Ciebie kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy ją do nas, abyśmy mogli zakończyć rejestrację wszystkich osób.

Zamów Zestaw na 5!
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.