Akcja
28.02.2023

Wybierz życie! Uratuj zdrowie Igora i innych Pacjentów!

Kilka lat temu moja mama – Tatiana - zmarła na nowotwór. Teraz sam jestem pacjentem i wiem, że do pełnego wyzdrowienia będę potrzebował przeszczepienia szpiku.

Zarejestruj się już dziś jako potencjalny Dawca szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mi życie i podarujesz mi powrót do normalności. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

To była ciepła, majowa noc. Znajomi zaprosili mnie na ognisko. Nie do końca miałem ochotę na nie iść, ale mój przyjaciel przekonał mnie do zmiany decyzji. Dzisiaj jestem mu wdzięczny. Tamtego wieczoru poznałem wyjątkową kobietę– Olę. Od samego początku narodziło się pomiędzy nami niesamowite porozumienie. Byłem bardzo szczęśliwy. Rozmawialiśmy do bladego świtu i wiedzieliśmy, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie. Od tego czasu Ola jest przy mnie i wspiera mnie w każdym aspekcie życia.

Od kilku tygodni potrzebuję jej jeszcze mocniej. Na początku września usłyszałem, że choruję na ostrą białaczkę szpikową.

Wiem, że do pełnego wyzdrowienia będę potrzebował przeszczepienia szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Moja ukochana, moja rodzina i najbliżsi razem ze mną stanęli do walki. Zachęcamy Was do rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku kostnego! Przyjdź na akcję, dołącz do bazy Fundacji DKMS, uratuj życie moje i innych pacjentów!

Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Pomóż nam znaleźć zgodnego Dawcę dla każdego Pacjenta potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych.
Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.