Akcja
28.05.2021

Mając 16 lat, usłyszałam, że mam białaczkę. Proszę, pomóż mi ją pokonać!

Joanna Durawa
Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.

Aktualizacja: Dobre wiadomości od Asi!

Nadzieją na pokonanie nowotworu jest przeszczepienie szpiku! Prosimy, przeczytaj poruszający apel młodej dziewczyny i pomóż uratować jej życie.

Jeszcze 3 miesiące temu byłam po prostu zwyczajną uczennicą 2 klasy technikum Fotografii i Multimediów. Nigdy nie pomyślałam nawet, że tak szybko mogę stracić wszystko to, co do tej pory wydawało się dla mnie po prostu normalne. Choroba zaatakowała niespodziewanie. Zaczęło się od tego, że byłam osłabiona, myślałam, że jest to zwyczajna anemia i udałam się do lekarza, aby to sprawdzić."

Kilka godzin później otrzymałam diagnozę, która zwaliła mnie z nóg – ostra białaczka szpikowa.
Joanna Durawa

"Nie umiem i nie chcę się z tym pogodzić. Wiem, że będę walczyć, bo chcę zrealizować swoje marzenia. Zostanę fotografem! Muszę tylko wyzdrowieć, a do tego potrzebuje Ciebie! Bliźniaku genetyczny, nie wiem, kim jesteś, gdzie mieszkasz, ale proszę Cię! Zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS. Potrzebuje Cię, aby wrócić do domu, do rodziny, do mojego życia sprzed okresu choroby. Pamiętaj, że to właśnie Ty możesz podarować komuś drugie życie i sprawić, że łzy będą płynęły już tylko ze szczęścia i radości."

Asia Durawa
Zamów pakiet rejestracyjny i zostań Dawcą

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Prosimy, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Masz pytania związane z tą akcją?
Marek Wybraniec
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Wspieraj naszą misję!
Możesz wspierać Fundację DKMS na wiele sposobów i tym samym dawać nadzieję na życie wielu chorym na nowotwory krwi.