Akcja
02.03.2022

Razem dla Piotra!

Piotr Purszke

Zamów pakiet rejestracyjny!

Każdy z nas może być Bohaterem i podarować komuś szansę na życie. Ty też! Dołącz do bazy potencjalnych Dawców szpiku! Możesz też przekazać darowiznę na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Piotr Purszke walczy od niedawna z ostrą białaczką limfoblastyczną. Jego stan wymaga jak najszybszego przeszczepu szpiku kostnego. Szpik członków jego rodziny nie jest w 100% zgodny - a taki byłby najlepszy!

Pomóżmy Piotrowi znaleźć jego BLIŹNIAKA GENETYCZNEGO!

Piotrek pracuje w Santander Leasing od 2014 roku - zaczynał jako doradca leasingowy, obecnie pełni obowiązki regionalnego menadżera rynku maszyn i urządzeń.

Na co dzień mieszka w Katowicach z żoną i dwójką dzieci (Filipem i Zosią). Jest zapalonym rowerzystą oraz entuzjastą długich wycieczek rowerowych, wakacje uwielbia spędzać pod namiotem wśród natury.

Każdy, zapytany o to, co ceni w Piotrze, bez zastanowienia odpowie, że jego wyjątkowe poczucie humoru, optymizm i pozytywne podejście do życia.

Piotr od wielu lat zawsze chętnie bierze udział w wielu imprezach charytatywnych organizowanych nie tylko przez Santander Leasing. Teraz nadszedł czas, by pomóc Piotrowi.

Jak możesz pomóc?

Zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS! Może akurat to TY pomożesz Piotrowi?

Piotrek ma zaplanowany przeszczep na przełomie kwietnia/maja! Czasu jest więc mało! Udostępnij ten apel wśród swoich znajomych i rodziny!

Może to właśnie na Ciebie czeka gdzieś na świecie bliźniak genetyczny, który potrzebuje Twojej pomocy?

O nas

Od ponad 20 lat wspieramy w inwestycjach małych i średnich przedsiębiorców oraz firmy korporacyjne. Mamy także w ofercie rozwiązania dla klientów indywidualnych. Znajdujemy się w ścisłej czołówce firm leasingowych, a w kategorii finansowania maszyn i urządzeń jesteśmy wieloletnim liderem rynku.

Co nas wyróżnia

  • Regularnie wspieramy podopiecznych domów dziecka oraz domy pomocy społecznej. Chętnie angażujemy się w akcje charytatywne jak Poland Business Run, Bieg Północny Pomaga, Podwójna Moc Pomagania.
  • Stajemy się eko i pomagamy klientom w przejściu na “zieloną stronę mocy”, poprzez finansowanie inwestycji proekologicznych. Prowadzimy też działania edukacyjne m.in. publikujemy raport o “Zielonych Inwestycjach”, badamy rynek, organizujemy i uczestniczymy w debatach ekologicznych.
  • Stawiamy też na rozwój naszych kompetencji. Co roku realizujemy autorski program Influencerzy Leasingu, który pomaga poznać uczestnikom swoje talenty, mocne strony i obszary do rozwoju oraz zaplanować ścieżkę zawodową.
  • Mamy w firmie własnego “facebooka” - platformę LeasyGO, na której dzielimy się swoimi pasjami, uczestniczymy w wyzwaniach sportowych, wzajemnie motywujemy i wspieramy.
  • Od zawsze kładziemy nacisk na wysoką jakość naszych usług oraz gwarancję rzetelności we współpracy z klientami. Docenili to przedsiębiorcy, którzy dwa lata z rzędu - w 2020 i 2021 roku - przyznali nam tytuł Marki Godnej Zaufania.
Santander Leasing
Pomóż Piotrowi i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Wspólnie dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi.
Misją Fundacji DKMS jest walka z nowotworami krwi. Dlatego nieustannie pracujemy, aby przekonać jak najwięcej osób do zostania potencjalnym Dawcą szpiku.
Zobacz wszystkie akcje
Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.