Akcja
09.02.2023

Wołczyn łączy serca dla Zuzi i Innych!

Wołczyn łączy serca dla Zuzi i Innych!

U Zuzi w grudniu zdiagnozowano zespół mielodysplastyczny. Istnieje tylko jedna terapia, która daje nadzieję na pokonanie tej choroby.

Jest nią przeszczepienie szpiku. Zarejestruj się już dziś jako potencjalny Dawca szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz życie Zuzi i podarujesz jej powrót do normalności. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!

Zuzia i Hania są całym naszym światem. Zuzia, jako młodsza, uwielbia Hanię i chce robić wszystko jak ona. Bardzo lubią się razem bawić i oglądać bajki.

Zuzia z rodziną

W grudniu nasza rodzinna normalność rozpadła się. U Zuzi lekarze wykryli zespół mielodysplastyczny, rodzaj nowotworu krwi. Zuzia trafiła z mamą na długie tygodnie do szpitala i rozpoczęła leczenie.

Hania i tata tęsknili za nimi w domu…

Dziś wiemy, że ani Hania, ani my, rodzice, nie możemy być Dawcami dla Zuzi. Potrzebny jest Dawca niespokrewniony. Zuzia czeka na przeszczepienie szpiku, tak jak wielu Pacjentów na oddziałach hematologicznych.

Może to właśnie Ty jesteś ratunkiem kogoś z nich?

Okaż serce! Zostań potencjalnym Dawcą szpiku!

Daria i Paweł, rodzice Zuzi i Hani

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.