Akcja
08.02.2024

Potrzebuję Twojej pomocy!

Monika Plutowska

5 lat starałam się z mężem o drugie dziecko. Dzisiaj Laura ma 3 msc, a ja muszę walczyć o życie.

Razem z mężem mamy dwie kochane córeczki. Zamiast spędzać czas z nimi, walczę ze śmiertelną chorobą - białaczką, a do wyzdrowienia potrzebuję dawcy szpiku. Dołącz do bazy Dawców szpiku! Być może to właśnie Ty uratujesz mi życie i podarujesz powrót do rodziny. Możesz też przekazać darowiznę dla Fundacji DKMS na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych Dawców.
Bądź jednym z pierwszych zarejestrowanych!
08.02.2024

Moje najszczęśliwsze chwile wiążą się z moją rodziną. Zaczęło się od pierwszej randki z moim, teraz już mężem, podczas której opowiadaliśmy sobie różne historie i snuliśmy plany na przyszłość. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy wspólnie budować rodzinę. 8 lat temu przyszła na świat nasza pierwsza córka, Ania, 5 lat niełatwych starań o drugie dziecko - Laurę.

Monika Plutowska

Wydawało się, że teraz wszystko będzie idealnie, jednak los miał inne plany. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszałam wyrok - białaczka. Zamiast spędzać czas z rodziną musiałam przenieść się na szpitalny oddział i poddać leczeniu. Już teraz wiem, że do pełnego wyzdrowienia potrzebuję przeszczepienia szpiku, a nikt w mojej rodzinie nie jest ze mną zgodny.

Potrzebuję Dawcy niespokrewnionego! Może to właśnie Ty uratujesz mi życie?

Jeśli możesz pomóc - pomóż. Nie wiadomo, czy Ty kiedyś nie będziesz potrzebowął takiej pomocy!

Rejestruję się jako potencjalny Dawca szpiku!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18. a 55. rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?
Masz pytanie?
Konrad Rzeźniczak
Konrad Rzeźniczak
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS?

Udostępnij ten apel swoim przyjaciołom i rodzinie!

Więcej możliwości pomocy
Możesz wspierać nasze działania na różne sposoby i w ten sposób dawać nadzieję na życie wielu Pacjentom chorym na nowotwory krwi.