Exatel

Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku z EXATEL

Rejestruję się

Czy wiesz, że na świecie jest 7,2 mld ludzi, a tylko 0,4% jest zarejestrowanych jako potencjalni Dawcy szpiku? Pomagaj razem z nami i zarejestruj się dziś w bazie Fundacji DKMS.

Ponieważ w EXATEL mamy grono ludzi o wielkim sercu, którzy uwielbiają pomagać i chcą nieść pomoc. Wielu pracowników widnieje już jako potencjalni Dawcy szpiku w bazie DKMS, ale wiemy, że może być nas dużo więcej. Choć rejestracja nie wymaga od nas zbyt wiele, to wiemy jak ważne jest by było nas jak najwięcej. Jeśli jest szansa, że komuś na świecie ktoś z nas może uratować życie ofiarowując swój szpik, nie ma co się długo zastanawiać. Pomagajmy!

Dlaczego rejestracja jest ważna?

Na świecie co 27 sekund, a w Polsce co 40 minut jedna osoba dowiaduje się, że choruje na nowotwór krwi.

Dla wielu Pacjentów często jedyną szansą na wyleczenie jest przeszczepienie szpiku lub krwiotwórczych komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy, tzw. „bliźniaka genetycznego”.

Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

4. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Rejestruję się i pomagam!
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Jak pobiera się szpik i komórki macierzyste do przeszczepu?
Dołącz do akcji organizowanej przez EXATEL i zarejestruj się jako potencjalny Dawca szpiku!

Dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! Udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

EXATEL jest polskim operatorem telekomunikacyjnym i dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań m.in. dla sektora energetycznego, przemysłowego, publicznego oraz biznesu.

EXATEL zbudował drugą co do wielkości sieć światłowodową w Polsce. Rozbudowuje również międzynarodową sieć i wyznacza kierunek dla projektu #Polskie5G. Stawia na badania i rozwój (R&D). Rozwija innowacyjną technologię SDN. Dostarcza profesjonalne usługi cyberbezpieczeństwa. Tworzy i doskonali narzędzia takie jak TAMA, które zabezpieczają organizacje przed zagrożeniami płynącymi z Internetu. Jest inicjatorem powstania Klastra Technologii Kosmicznych oraz twórcą nowoczesnego teleportu satelitarnego.
#NajbezpieczniejszaPolskaSieć

O Inicjatorze

EE
EXATEL

Koordynator Fundacji DKMS

Sylwia Zakrzewska
Trener Działu Rekrutacji Dawców / DR Trainer

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.