LPP dla Marka
LPP dla Marka
LPP dla Marka!
Rejestruję się

Marek Kamola pracuje z nami w LPP od ponad 20 lat. Poza pracą to wspaniały mąż, ojciec, dziadek czwórki wnucząt i nawet - co potwierdzi jego teściowa - idealny zięć. Kilka tygodni temu jego i jego rodzinę poraziła diagnoza - ostra białaczka szpikowa. Nigdy nie ma dobrego czasu na chorobę, a z pewnością na tak poważną. Jest tylko czas na życie…

Rozpoczęło się intensywne leczenie w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Życie Marka przeniosło się nagle do szpitalnej sali. Wierzymy, że szybko wróci do normalnego życia, ponieważ ma mnóstwo planów. Chce zwiedzać świat i aktywnie uczestniczyć w życiu swoich wnucząt.

Być może jedyną szansą na jego powrót do zdrowia będzie przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, czyli osoby, która zarejestruje się w bazie.

Dlatego dołącz do bazy razem z Fundacją LPP. Rejestracja trwa tylko chwilę, a może uratujesz komuś życie.
LPP dla Marka
Rejestruję się i pomagam!
Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Zamów pakiet rejestracyjny przez internet
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Proszę, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!

Koordynator Fundacji DKMS

Sylwia Zakrzewska
Trener Działu Rekrutacji Dawców / DR Trainer

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.