Natalia
Natalia
Pomóż mi wrócić do córki!
Rejestruję się

Cześć! Mam na imię Natalia.

Jestem szczęśliwą żoną i mamą 7-letniej dziewczynki. Pochodzę z miejscowości Kosierz, ale od kilku lat mieszkam z rodziną w Brzeźnicy. Mam jeszcze wiele marzeń do zrealizowania, ale choroba niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany.

Pierwsze objawy nie wskazywały na problemy z krwią. Błądziłam od lekarza do lekarza w celu ustalenia złego samopoczucia związanego z bólami głowy, zaburzeniami widzenia i zawrotami głowy. Po prawie roku poszukiwań, miesiąc temu zdiagnozowano u mnie ciężką niedokrwistość aplastyczną, która może wymagać transplantacji szpiku.

Na początku myślałam, że to pomyłka, przecież nie może być aż tak źle…

Ale kiedy to do mnie dotarło, przeraziłam się. Pomyślałam, co będzie z moją małą córeczką? I w tym samym momencie zrozumiałam. Muszę walczyć! Mimo przerażenia i lęku, nie poddam się!

Mam dla kogo żyć i głęboko wierzę, że wygram walkę z chorobą, ale aby tego dokonać prawdopodobnie będę potrzebowała pomocy drugiego człowieka. Być może to właśnie Ty masz w sobie lek, który pozwoli wrócić mi do córeczki i męża, aby wspólnie wychować ją na wspaniałą kobietę.

Natalia

Dlatego proszę Cię, dołącz do bazy Fundacji DKMS. Dzięki Tobie ja, lub ktoś inny może otrzymać szansę powrotu do zdrowia i swoich bliskich!

Zostań czyimś bohaterem!
Rejestruję się i pomagam!
Jak wygląda rejestracja?

1. Zamów bezpłatny pakiet rejestracyjny przez internet

Rejestracja online!

Odpowiedz na kilka pytań i zamów swój pakiet rejestracyjny. Prześlemy go na wskazany przez Ciebie adres.

2. Wypełnij formularz, pobierz wymaz

Wypełnij formularz

Wypełnij przesłany formularz, pobierz wymaz z wewnętrznej strony policzka za pomocą pałeczek zawartych w pakiecie.

3. Odeślij pakiet do Fundacji DKMS

Odeślij pakiet

Wystarczy, że wrzucisz go do skrzynki Poczty Polskiej. Po przebadaniu Twojego wymazu i wprowadzeniu Twoich danych do bazy staniesz się aktywnym potencjalnym Dawcą. Od tego momentu Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę przy każdym przeszukaniu naszej bazy dla Pacjentów potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych z całego świata.

Zamów pakiet rejestracyjny przez internet
Kto może zostać potencjalnym Dawcą?

Potencjalnym Dawcą Szpiku może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania. Zamów pakiet już dziś i pomóż chorym na nowotwory krwi.

Zarejestrowałeś się? Jesteś już w bazie Fundacji DKMS? Świetnie! Proszę, udostępnij ten apel i pomóż nam dotrzeć do kolejnych Dawców!


Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.