Wiktoria Kot
Wiktoria znów walczy z białaczką!
Rejestruję się

Historia

Cześć Mam na imię Wiktoria. Mam 19 lat i od ponad 6 lat choruję na białaczkę. Chorobę zdiagnozowano u mnie w 2014 roku. Od tamtej pory moje życie, to codzienna walka z rakiem.

Gdy w czerwcu ukończyłam liceum miałam jasną wizję przyszłości. Planowałam pójść na studia medyczne, spędzić wakacje z rodziną, która jest dla mnie najważniejsza i przyjaciółmi, na których mogę zawsze liczyć. Tak się jednak nie stanie. Choroba wróciła, a ja muszę kolejny raz stawić jej czoła.

Jedynym lekiem, który może mnie uratować jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego, być może Ciebie?

Wiem, że muszę być silna i walczyć z nowotworem. Robię to dla rodziców, dla mojej siostry i przyjaciół. Choroba zabrała mi 6 lat życia. Ominęły mnie spotkania z rówieśnikami, koncerty i wszystko to czym żyją nastolatki. Mimo to nie żałuję tego co mnie spotkało. Była to dla mnie lekcja i dzięki temu stałam się tym kim jestem. Wiem, że w przyszłości chcę pomagać ludziom i uszczęśliwiać ich, stąd moje plany związane z medycyną.

Wiktoria

Jeżeli możesz i chcesz mi pomoc, ale coś Cię powstrzymuje postaraj się pomyśleć jak jednym małym gestem możesz uratować komuś życie! Bez Ciebie, ja oraz wiele innych osób nie ma szansy na wygraną walkę. Dzięki Tobie jest to możliwe! Dlatego jest to tak ważne, abyś zamówił dziś pakiet rejestracyjny i został potencjalnym Dawcą szpiku. Naprawdę możesz uratować komuś życie! Dziękuję Ci za Twoją rejestrację i pomoc!

Wiktoria

Wiktoria Kot

Koordynator Fundacji DKMS

Marek Wybraniec
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców

Czy jesteś gotowy, aby zostać potencjalnym Dawcą szpiku? Dołącz do bazy już teraz!

Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.