Życie dla Jacka!
0
Rejestracje
Rejestruję się

Historia

Jacek to 47-letni mieszkaniec Nowego Opola znajdującego się pod Siedlcami. Całym jego światem jest ukochana żona Bożena oraz pięcioro dzieci: Kasia, Kinga, Damian, Marcin i Szymon. Jak sam mówi, najszczęśliwszym dniem w jego życiu było zawarcie związku małżeńskiego i narodziny dzieci.

Jacek Cześnik

Każdego dnia wzajemnie się wspierają i są dla siebie oparciem. Tak też było 21 lipca 2021 roku, kiedy to Jacek otrzymał druzgocącą diagnozę – ostra białaczka szpikowa. Lekarze natychmiast rozpoczęli walkę o jego życie. Wyczerpująca chemioterapia i szpitalne życie, to coś z czym Jacek musi się mierzyć codziennie.

Najprawdopodobniej jedyną szansą na powrót do zdrowia Jacka będzie przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Dlatego prosimy Cię zarejestruj się w bazie Fundacji DKMS i dołącz do grona Dawców. Podaruj szansę na życie naszemu tacie!

Jacek Cześnik


Koordynator Fundacji DKMS

Sylwia Zakrzewska
Trener Działu Rekrutacji Dawców / DR Trainer

Zarejestruj się i podaruj szansę na nowe życie.

Twoje wsparcie ma znaczenie. Zobacz, jak możesz pomóc!

Możesz zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku, zorganizować akcję rejestracji, przekazać darowiznę lub pomagać w jeszcze inny sposób.
Ta strona została zaktualizowana. Prosimy odśwież ją.