We have many reasons to celebrate...

DWA WYMAZY & DO BAZY!


Już 22 i 23 kwietnia 2015r., po raz piąty, Fundacja DKMS Polska wspólnie ze studentami reprezentującymi prawie 130 uczelni z całej Polski, organizują ogólnopolską akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych!
Dowiedz się więcej Zostań Dawcą

Przyłącz się do walki z rakiem krwi!


Przekaż 1% Twojego podatku na działania Fundacji DKMS. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy w stanie zarejestrować i przebadać jeszcze większą liczbę potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych, a tym samym dać więcej szans na nowe życie Pacjentom na całym świecie! KRS 0000 318 602
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ POBIERZ PIT 2014

Spotkanie "genetycznych bliźniaków"


Dnia 12 lutego 2015 roku miało miejsce kolejne spotkanie „bliźniaków genetycznych”, któremu towarzyszyły ogromne emocje: radość, szczęście, wzruszenie, wdzięczność za uratowane życie. Poznaj historię Daniela - Pacjenta oraz Piotra - Dawcy, dzięki któremu Daniel dziś może cieszyć się życiem.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OTWÓRZ USTA, POBIERZ WYMAZ, ZOSTAŃ DAWCĄ!


W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę. Ta choroba może dotknąć każdego. Na szczęście, każdy też może pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Właśnie dlatego potrzebujemy Ciebie!
Zarejestruj się! Dowiedz się więcej...

Zostań Dawcą


Co godzinę ktoś w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od niespokrewnionego Dawcy. Ty też możesz pomóc! Zarejestruj się jako potencjalny Dawca krwiotwórczych komórek macierzystych i uratuj komuś życie!
Zostań Dawcą Dowiedz się więcej
TWOJE DANE KONTAKTOWE ULEGŁY ZMIANIE? Zaktualizuj je tutaj.
Twoje dane są dla nas ważne. Przejdź do aktualizacji.
Aktualizacja
ZAPRASZAMY NA NASZ BLOG dkms.natemat.pl
Na blogu poruszamy tematy ważne dla nas i dla chorych na raka krwi.
Czytaj blog

"Dawca to jest taka osoba, która chce pomóc innym wyzdrowieć."

Julka K. Wygrała z białaczką

Julka K. Wygrała z białaczką


"Dawca to jest taka osoba, która chce pomóc innym wyzdrowieć, która nie myśli tylko o sobie i o tym co ją otacza, ale o innych ludziach."
Zarejestruj się Przeczytaj więcej

Trzy historie, niby zupełnie różne, a jednak łączą się ze sobą. Każda z nich opowiada o walce o życie!

Paulina i Rafał - rodzice 3-letniego Tobiasza, 34-letnia Natasza oraz 10-letnia Julia. Każda z tych osób musiała stoczyć walkę z nowotworem krwi. Niestety Tobiaszka nie a już z nami. Choroba była silniejsza. Natasza i Julia wygrały z białaczką dzięki Dawcom, którzy bezinteresownie postanowili oddać cząstkę siebie, aby ratować innych.
Zobacz więcej...
Go 4 DKMS! Wejdź i poznaj historię Dawców i Pacjentów z całego świata!
Wejdź i poznaj historię Dawców i Pacjentów z całego świata!
Czytaj więcej...