Paprocki & Brzozowski oraz Biedronka wspólnie wspierają działania DKMS

Sieć sklepów Biedronka i duet znanych projektantów Paprocki&Brzozowski połączyli siły, aby stworzyć produkt, który ma na celu wsparcie szczytnego celu, jakim jest idea dawstwa szpiku i komórek macierzystych. Produkt oraz związana z nim informacja, ma zwrócić uwagę Polaków na problem osób chorych na białaczkę i inne nowotwory krwi.

Ty też możesz pomóc!Zarejestruj się jako Dawca komórek macierzystych

Zostań Dawcą

Dzięki rejestracji w bazie Fundacji DKMS mamy możliwość dać drugiej osobie coś najcenniejszego – zdrowie, a nawet życie – mówi Mariusz Brzozowski. Zaangażowaliśmy się w akcję z siecią sklepów Biedronka, ponieważ mamy wspólny cel – pomoc innym. Chcemy także, aby Walentynki stały się nie tylko okazją do kupowania upominków najbliższym, ale również do okazywania serca tym, którzy potrzebują naszego wsparcia. Możemy to zrobić właśnie poprzez rejestrację w bazie potencjalnych Dawców szpiku – dodaje Marcin Paprocki. Projektanci dołączyli do grona potencjalnych Dawców szpiku w 2012 roku.

Podjęcie współpracy sieci sklepów Biedronka z projektantami Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim, ma na celu wsparcie działalności Fundacji DKMS Polska.

Biedronka, oprócz przekazania Fundacji
100.000 PLN na rejestrację i badanie potencjalnych Dawców, we współpracy z projektantami, przygotowała cztery oryginalne koce w romantyczne wzory.

Projektanci czuwali zarówno nad wyborem wzorów, jak i ich produkcją.

Koce Biedronka DKMS

Koce, prócz etykiety opisującej działania DKMS, mają także metkę z logo duetu Paprocki&Brzozowski.

Koce w czterech wzorach z serduszkami będą dostępne jedynie w sklepach sieci Biedronka
od 6 lutego w cenie 24,90 PLN
(rozmiar 130x150 cm).

Biedronka Codziennie niskie ceny

Dzięki 2400 placówkom sieci, obecnym w blisko 900 miejscowościach, ten unikatowy produkt z misją może trafić do każdego polskiego domu.

Koce posiadają Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.