Adam i Inni liczą na Twoją pomoc!

Mam na imię Adam, mam 33 lata i mieszkam w Piekarach Śląskich. Wcześniej pracowałem jako zawodowy kierowca, jednak z końcem czerwca moje jak dotąd normalne życie postanowiło spłatać mi figla.

Diagnoza jaką usłyszałem to Chłoniak Burkitta. Nagle wszystko się zmieniło, a przyszłość stała się niepewna. Moją motywacją i sensem życia jest 3-letni syn Bartek oraz moja partnerka Olga. Największą pasją w moim życiu jest motoryzacja, stąd wybór drogi zawodowej był nieprzypadkowy. Oprócz tego uwielbiam snowboard.

Na chwilę obecną zależy mi na pokonaniu choroby i spędzenia czasu z najbliższymi. Chciałbym widzieć jak mój syn dorasta, jego pierwsze pasje, miłości. Choroba zmieniła to jak teraz patrzę na życie - zdrowie jest najważniejsze. Dla wielu z nas problem z nowotworem krwi jest czymś tak abstrakcyjnym, że nie myślimy o tym na co dzień.

Chciałbym zmotywować ludzi, aby zarejestrowali się jako potencjalni Dawcy szpiku. Ta decyzja może mieć wpływ na powrót do normalnego życia osób cierpiących na nowotwory krwi.

Adam, to pacjent chory na nowotwór krwi

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Sobota, 30, Marzec, 2019 - 10:0018:00
Event address:
Dworzec PKP Katowice
Event address:
Plac Wilhelma Szewczyka
40-098 Katowice
Polska

Organizator:

Organizator:
Kamil Stachowicz
Contact organizer email:
kamil.stachowicz@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 55

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą