Adrian i Inni potrzebują Twojej pomocy!

Mam na imię Adrian. W listopadzie ubiegłego roku, mając 33 lata, zdiagnozowano u mnie chemioopornego chłoniaka limfoblastycznego z prekursorowych komórek T.

Do tego czasu byłem zdrową osobą. Od 10 lat brałem udział w maratonach rowerowych, często zajmując miejsca na podium. Jeszcze w niedzielę zrobiłem swój ostatni trening, a 24 godziny później dostałem szokującą diagnozę. Z dnia na dzień z wysportowanej osoby stałem się ciężko chorą osobą na nowotwór krwi. Musiałem przewartościować całe swoje życie i plany.

Od roku jestem tatą małego Tomcia, który choć niewiele rozumie to bardzo tęskni. Moja rodzina jest moją codzienną motywacją do dalszej walki. Słowo „Tata” wypowiedziane przez synka daje mi świadomość, że muszę walczyć i pokonać chorobę.

Stanąłem więc na starcie najcięższego dystansu w swoim życiu. Zamieniłem swoje rodzinne życie, pracę i pasję rowerową na szpitalne łóżko i korytarze. Dystans morderczy, ale na końcu tego wszystkiego jest upragniona meta, a na niej najcenniejsza nagroda jaką można sobie wymarzyć – nowe życie.

Jednak aby wygrać ten wyścig potrzebuję Waszej pomocy. Jedyną szansą na powrót do synka rodziny i pasji jest przeszczep komórek macierzystych. Wśród rodziny niestety nie udało się znaleźć zgodnego dawcy, dlatego też prosimy Was o rejestrację w bazie Fundacji DKMS. Możecie podarować życie wielu chorującym osobom na nowotwory krwi, na których w domach czekają żony, dzieci i rodzina.

Adrian, to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Niedziela, 25, Marzec, 2018 - 10:0020:00
Event address:
Galeria Wołomin
Event address:
Geodetów 2
05-200 Wołomin
Polska

Organizator:

Organizator:
Piotr Aniśko
Contact organizer email:
piotr.anisko@dkms.pl
Organizator:
+48 22 882 95 62

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą