Agatka i Inni potrzebują Twojej pomocy!

Agatka ma 3 lata. Uwielbia wycieczki rowerowe, leśne wyprawy z bratem Tymonem, skoki na trampolinie i zabawę na huśtawkach. Kocha zwierzęta, szczególnie swoją kotkę Maszę,z którą łączy ją wyjątkowa relacja.

W czerwcu Agatka nagle poczuła się gorzej. Badanie krwi było jednoznaczne: Agata wymagała hospitalizacji i natychmiastowej transfuzji.

Diagnostyka trwała ponad trzy miesiące, które Agatka spędziła w szpitlanej izolatce, uzależniona od częstych przetoczeń krwi.

Diagnoza to choroba Erdheima-Chestera - niezwykle rzadka, dotykająca przede wszystkim osoby dorosłe i starsze. Czyni to Agatę pacjentem unikalnym w skali świata i sprawia, że leczenie jest bardzo trudne.

Agata jest bardzo dzielna, często powtarza zmartwionym rodzicom: nie martw się, ja cie obronię.

Przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego, jest dla niej jedyną drogą do powstrzymania choroby i teraz to ona potrzebuje swojego obrońcy, może to właśnie Ty? Zarejestruj się w bazie potencjalnych dawców szpiku! Daj szansę Agatce i innym na powrót do zdrowia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 7, Grudzień, 2019 - 9:0021:00
Event address:
Galeria Pomorska Bydgoszcz
Adres:
Fordońska 141
85-739 Bydgoszcz
Polska

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą