Beata i Inni potrzebują Twojej pomocy!

"Beata Bartnicka jest najlepszą mamą dla Elizy i Kingi, wspaniałą córką dla Zofii i Stanisława oraz niezastąpiona siostrą dla Agnieszki. Jest także oddaną przyjaciółką i pomocną koleżanką. Pani Beata to nauczycielka z powołania –od 23 lat pracuje w „Dąbrówce”. Niestety od 2014 roku również jest pacjentką ze zdiagnozowanym nowotworem krwi – chłoniakiem grudkowym. Ostatnie 3 lata spędziła w szpitalach, poddając się serii badań i przyjmując kolejne dawki chemii. Niestety dotychczasowe formy leczenia nie przyniosły wyczekiwanych efektów.

Walka trwa nadal, a Ty możesz jej pomóc wygrać tę wojnę. Pomóż Beacie powrócić do jej pasji: haftowania, szycia i majsterkowania. Podaruj jej dalsze lata życia, aby dotychczasowe ciężkie doświadczenia, okupione bólem, rozłąką z rodziną i przyjaciółmi, nie okazały się daremne. Ostatnim ratunkiem dla niej i innych pacjentów jest przeszczep komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

„Nowotwór krwi nie musi być wyrokiem, jeżeli tylko zdecydujesz się pomóc. Poświęć chwilę i zostań Dawcą szpiku. Możesz pomóc wielu osobom, a może i ja będę miała to szczęście? Czekam na Ciebie” – apeluje Beata."

Akcja rejestracji odbędzie się:
Data: 22.04 - 23.04.2017
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Galeria Handlowa Partner w Stojadłach
Adres: Warszawska 63A, Stojadła

Beata to pacjent chory na nowotwór krwi, który potrzebuje szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 22, Kwiecień, 2017 - 10:00Niedziela, 23, Kwiecień, 2017 - 16:00
Event address:
Galeria Handlowa Partner w Stojadłach
Adres:
Warszawska 63A
05-300 Stojadła
Polska

Organizator:

Organizator:
Renata Rafa
Contact organizer email:
renata.rafa@dkms.pl
Organizator:
renata.rafa@dkms.pl

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą