Braniewo walczy o Grzegorza, Zbigniewa i Innych!

Zbigniew Ziemniak z Braniewa jest emerytowanym pracownikiem Służby Więziennej. Walczy z ostrą białaczką szpikową już od 2 lat, mimo tego nie daje się chorobie. Kiedy ma dobre wyniki, po wyjściu ze szpitalnego oddziału jak najwięcej czasu stara się spędzać na działce lub z kochanymi wnukami - Zuzią, Kają, Kubą i Kacprem. Aby pokonać białaczkę Zbigniew musi przejść przeszczep szpiku od Dawcy niespokrewnionego.
Grzegorz Wyszomirski jest 53 letnim mieszkańcem Braniewa. Jego pasją są wycieczki na łonie natury oraz myślistwo. Grzegorz oprócz swojej pasji uwielbia zabawę z wnukami – Michaliną, Kingą Jakubem oraz Kamilą. Nieszczęśliwie na początku września tego roku u Grzegorza zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową . Na szczęście dzięki osobom, które rejestrują się jako potencjalni Dawcy szpiku i komórek macierzystych udało się znaleźć Dawcę, który da Grzegorzowi szasnę na nowe życie.


Niestety dla Zbigniewa nie udało się dopasować zgodnego Dawcy. Dlatego, by pomóc w poszukiwaniach Dawcy dla Zbigniewa i Innych, Braniewo postanowiło zaangażować się w walkę z rakiem krwi!


Zapraszamy na rejestrację potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych w bazie Fundacji DKMS Polska. Przyjdź i zarejestruj się!

Grzegorz i Zbigniew to pacjenci chorzy na nowotwór krwi, którzy potrzebują szpiku od niespokrewnionego dawcy

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Niedziela, 20, Grudzień, 2015 - 10:0016:00
Event address:
Braniewskie Centrum Kultury
Adres:
Katedralna 9
14-500 Braniewo
Polska

Organizator:

Organizator:
Artur Koszla
Contact organizer email:
artur.koszla@dkms.pl
Organizator:
22 882 95 69

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą