#DlaMaxaNaMaxa Zostań Dawcą Szpiku!

#DlaMaxaNaMaxa Zostań Dawcą Szpiku!

Dla małego Maxa jedynem ratunkiem jest zgodny dawca szpiku.

Są takie dni, które nieodwracalnie zmieniają życie człowieka. Dla nas takim dniem był ten w którym na świecie pojawił się nasz ukochany synek Max. Śliczny, mały chłopiec, zupełnie niewinny. Pokochaliśmy go bezgranicznie. Od samego początku czułam jednak jako matka, że coś jest nie tak. Znacie to uczucie, niby wszystko gra, ale podskórnie czujecie, że coś czai się za rogiem i gra z Wami w chowanego. Okazało się, że nieświadomie gramy w tę grę, a naszym przeciwnikiem jest ciężki złożony niedobór odporności (SCID). Wygrana? Życie, albo śmierć.

Diagnoza trwała długo i tylko przez nasz upór odkryliśmy co zagraża naszemu synowi. Przeciwnik jest groźny- dzieci z tą chorobą nieleczone umierają przed 2 rokiem życia. Maxa może zabić wszystko, każda bakteria, nawet taka, która dla zdrowego człowieka jest zupełnie niegroźna. Skończyły się momenty nieskrępowanej czułości- całowanie stópek, rączek- teraz mogę całować go tylko z maseczką na twarzy, dotykać tylko w rękawiczkach, a nasz codzienny plac zabaw to izolatka. Maxa może uratować tylko jedno- zgodny dawca szpiku. Bez niego cały nasz świat runie w gruzy. Pomóż go ocalić! Zrobisz to rejestrując się jako potencjalny dawca szpiku.

Dla Ciebie Synku poruszymy cały świat i uderzymy do każdego miejsca; pójdziemy wszędzie i znajdziemy Twojego bliźniaka genetycznego, abyś mógł kiedyś poznać plac zabaw, jakim jest nasz świat.

Martyna i Alex- rodzice małego Maxia

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Nic straconego! Wciąż możesz zostać dawcą zamawiając pakiet przez internet.

Informacje o wydarzeniu

Termin:
Sobota, 19, Październik, 2019 - 11:0019:00
Event address:
Centrum Handlowe ''Ogrody'' w Elblągu
Adres:
płk. Stanisława Dabka 152
82-314 Elbląg
Polska

Organizator:

Organizator:
Katarzyna Baran
Contact organizer email:
katarzyna.baran@dkms.pl
Organizator:
228829557

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą