Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary - Chełm

W dniach 13-15 października, w 14 miastach na terenie całego kraju, odbędą się akcje rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS. Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary są zainspirowane Ogólnopolskim Dniem Dawcy Szpiku, jaki ma miejsce 13 października.

Rotary International to organizacja apolityczna i świecka łącząca ludzi wszystkich zawodów, narodowości i przekonań. Rotary jest międzynarodową organizacją humanitarną, która zrzesza ponad 1,2 miliona członków w 35 000 Klubów Rotary w ponad 200 krajach. Członkowie Rotary to mężczyźni i kobiety o różnorodnych zawodach, których łączy wspólny cel uczynienia świata lepszym przez służbę humanitarną.

Od ponad 110 lat celem działalności Klubów Rotary jest wspieranie i umacnianie ideału służby, jako podstawy godnych i wartościowych przedsięwzięć. Motto Rotary brzmi: „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść”. Więcej o Rotary na www.rotary.org.pl

dzień dawcy szpiku z klubami rotary

Informacje o wydarzeniu

Event date:
Piątek, 13, Październik, 2017 - 8:0014:00
Event address:
Lubelski Urząd Wojewódzki delegatura w Chełmie
Event address:
Pl. Niepodległości 1
22-100 Chełm
Polska

Organizator:

Koordynator akcji:
Wojciech Niewinowski
Contact organizer email:
wojciech.niewinowski@dkms.pl
Contact organizer phone:
+48 22 882 95 63

Okaż swoje wsparcie!

Pomóż nam w trakcie Dnia Dawcy!

Zostań Wolontariuszem i przyczyń się do sukcesu tego wydarzenia.

Nie możesz uczestniczyć w Dniu Dawcy?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym Dniu Dawcy, możesz zarejestrować się jako Dawca komórek macierzystych przez internet!

Zostań Dawcą